Wyjazdy na narty – Francja

Dolina Aosty

12–21.03.2021

...najwyższe szczyty Europy: Mont Blanc 4810 m... najnowocześniejsza na świecie kolej linowa SkyWay zabiera turystów w same serce masywu Mont Blanc na wysokość 3500 m... Ponad 230 km tras...

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Jeśli marzysz o prawdziwej zimowej przygodzie, zabierzemy Cię w malownicze francuskie Alpy komfortowym autokarem. Wysocki-ski oferuje świetnie zorganizowane, dopięte na ostatni guzik wyjazdy na narty w okolice samego Mont Blanc. Organizujemy wyjazdy indywidualne i grupowe do słynnej Doliny Aosty, w której przeżyjesz niezapomniany, zimowy urlop. Nieskazitelna biel ośnieżonych szczytów, długie kilometry tras, ogromna ilość atrakcji na stoku, apres ski i doskonała infrastruktura – to wszystko i moc wspaniałych wrażeń czeka na Ciebie u stóp największych szczytów Europy.

Narty we Francji – dlaczego warto?

Francuskie stoki to jedne z najbardziej atrakcyjnych miejsc do nauki i jazdy na nartach w Alpach. Mnogość tras narciarskich, doskonale przygotowane stoki, znakomita infrastruktura, pewny śnieg i wiele innych czynników, między innymi:

decydują, że jest to kierunek, który zawsze przyciąga szerokie rzesze fanów narciarstwa.

Zorganizowane wyjazdy narciarskie do Francji – oferta dla najmłodszych

Nasza oferta skierowana jest między innymi do młodych adeptów narciarstwa. Dostępne atrakcje i forma szkoleń dostosowane są do wielu przedziałów wiekowych.
Oferujemy profesjonalne szkolenia z instruktorem narciarstwa, który dba o bezpieczeństwo dzieci. Po szaleństwie na stoku najmłodsi mogą skorzystać z szerokiej gamy zabaw i gier z animatorem. Do ich dyspozycji pozostają świetlice, basen, lodowiska i wiele innych atrakcji. Przyjeżdżając z dziećmi możesz więc liczyć na to, że zabawie nie będzie końca!

Atrakcje dla dorosłych uczestników wyjazdów

Wyjazdy we francuskie Alpy to także oferta dla dorosłych amatorów nart, w tym seniorów. Zapewniamy im atrakcje, które umożliwią przeżycie niezapomnianych chwil i integrację.
Na stoku na narciarzy czekają najwyższej klasy trasy narciarskie przeznaczone dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Oprócz szkoleń z instruktorem i szaleństwa na stokach, dostępne są także inne atrakcje. Należą do nich spacery po malowniczych górskich miasteczkach, wędrówki na rakietach śnieżnych czy udział w kuligu. Bogata oferta kulinarna miejscowych kawiarni i restauracji zachęca, aby skosztować lokalnych potraw i trunków, a wszystko to w prawdziwie alpejskiej scenerii.

Dokąd jedziemy? Ośrodki narciarskie we Francji

Miejscem, do którego od kilku sezonów zapraszamy amatorów narciarstwa jest Dolina Aosty, położona na granicy Włoch, Francji i Szwajcarii. To wymarzony cel dla tych, których pociągają najwyższe europejskie szczyty – leży bowiem u podnóża Mont Blanc, Matterhorn, Monte Rosa i Grand Paradis. Jak przystało na serce Alp, tutejsza infrastruktura zimowa jest na najwyższym poziomie. Świetnie przygotowane trasy umożliwiają całodzienne szusowanie zarówno amatorom, jak i zaawansowanym narciarzom.

Alpy – wyjazd na narty autokarem do Francji

Do Francji jedziemy autokarem, wyjeżdżając z kilku możliwych lokalizacji w północno-zachodniej i północnej Polsce. Startujemy ze Szczecina, ale zabieramy też Klientów z miast takich jak Słupsk, Koszalin, czy Kołobrzeg. Poza tym za dodatkową opłatą jesteśmy w stanie odebrać turystów z innych miejscowości, w tym Świnoujścia czy Gdańska. Wyruszając z nami masz pewność, że podróżujesz autokarem wysokiej klasy, w którym będziesz czuć się bezpiecznie
i komfortowo.

Wybierz wyjazd na narty autokarem z Wysocki-Ski i przeżyj wyjątkową przygodę we francuskich Alpach

Zimowe szaleństwo we francuskiej Dolinie Aosty to doskonały pomysł na prywatny urlop, ferie czy integrację pracowników. Zorganizowany wyjazd na narty pozwoli Ci w pełni oddać się urokom urlopu, przeżyć niezapomniane chwile i doświadczyć piękna nieskazitelnej alpejskiej przyrody. Wybierz organizatora, który zagwarantuje Ci maksimum poczucia bezpieczeństwa, profesjonalne szkolenie, dobre warunki pobytu i wiele rozmaitych atrakcji. Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszej oferty jeszcze w tym sezonie!