Wyjazdy na narty – Bydgoszcz

Ski Hit

05–13.12.2020

Ski safari po stokach Tyrolu Wschodniego, Karyntii i Kitzbühel ... W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele lodowców i ponad 100 trzytysięczników... blisko 150 km tras...

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

ZERMATT

20-27.03.2021

Najlepszy ośrodek narciarski w Alpach w 2020 roku.
Najwyżej położony teren narciarski w Europie - do 3899.
Matterhorn - symbol Szwajcarii.
Najwyższe góry Europy, 200 km tras.

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Ski Juwel Alpbachtal – Wildschönau

22-31.01.2021

Ferie zachodniopomorskie, opolskie, mazowieckie
i dolnośląskie.
...109 km tras.. znalazł się w pierwszej dziesiątce rankingu obejmującego 80 ośrodków narciarskich Tyrolu.

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Lungo

05-14.03.2021

...6 kilometrowa trasa A1 cudownie szeroka i idealnie wyprofilowana uchodzi za najlepszą w Alpach!... Obertauern (austriacka Sella Ronda)... 250 km tras i blisko 60 wyciągów...

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Dolina Aosty

12–21.03.2021

...najwyższe szczyty Europy: Mont Blanc 4810 m... najnowocześniejsza na świecie kolej linowa SkyWay zabiera turystów w same serce masywu Mont Blanc na wysokość 3500 m... Ponad 230 km tras...

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Sella Ronda

19–28.03.2021

... bez odpinania nart można przemieszczać się między: Val Gardena, Alta Badia, Val di Fassa i Arabba, które oferują łącznie ponad 500 km tras... Nie można pominąć Marmolady, najwyższej góry Dolomitów - 3342 m...

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Mieszkasz w Bydgoszczy? Możesz wyjechać w Alpy prosto ze swojego miasta! Nie musisz już martwić się o transport nieporęcznego bagażu w trakcie przesiadek i odpraw.
Do Bydgoszczy dowieziemy Cię też wygodnie z okolicznych miejscowości. Wyjedź z nami z Bydgoszczy do światowych kurortów narciarskich w Alpach, gdzie przeżyjesz niezapomnianą przygodę i zaznasz wielu zimowych atrakcji.

Z Bydgoszczy w Alpy – dlaczego warto wyjechać z nami?

Wyjazdy na narty do alpejskich kurortów cieszą się rosnącą popularnością wśród mieszkańców Bydgoszczy. Wyjeżdżając z nami po zimową przygodę zyskujesz wiele fantastycznych korzyści tj.:

Wyjazdy autokarem na narty z Bydgoszczy – bezpośredni dojazd tam i z powrotem

W Wysocki-Ski przygotowaliśmy ofertę dedykowaną bydgoskim miłośnikom nart. Zabierzemy Cię komfortowym autokarem z Bydgoszczy bezpośrednio do wybranego przez Ciebie ośrodka narciarskiego. Z nami  zaoszczędzisz czas na przesiadki czy odprawy lotniskowe.  Chcemy, abyś kolekcjonowanie wspaniałych wrażeń rozpoczął już na starcie.

Dojazdy antenowe – pomożemy Ci dostać się do Bydgoszczy z Twojej miejscowości

Nie mieszkasz w Bydgoszczy, lecz w jednej z okolicznych miejscowości? Wysocki-Ski zadba o to, byś mógł dostać się na czas w miejsce zbiórki. Dla chętnych organizujemy również połączenia antenowe z okolic Bydgoszczy. Z nami skrócisz swoją podróż oraz wygodnie i bezpiecznie dojedziesz na miejsce, skąd autokar wyrusza w Alpy.

Wspaniała zabawa w Alpach dla mieszkańców Bydgoszczy

Nie musisz już dojeżdżać z nieporęcznym bagażem do najbliższej aglomeracji, czy udawać się w męczącą podróż autem. Zabierzemy Cię w Alpy autokarem prosto z Bydgoszczy, abyś mógł przeżyć zimową przygodę swojego życia. Przekonasz się jak wspaniała jest jazda na nartach i poznasz wielu pasjonatów tego niesamowitego sportu. Wieczorne atrakcje znajdziesz w hotelu lub w miejscowych knajpach, klubach, czy pubach. A może marzy Ci się prawdziwie alpejski kulig z pochodniami, wędrówka na rakietach śnieżnych, zjazd na oponach lub kąpiel w basenach termalnych? Te i wiele innych atrakcji zimowych czeka na Ciebie w światowej klasy kurortach w Austrii, Włoszech i we Francji.

Wybierz wyjazd na narty autokarem z Bydgoszczy z Wysocki-Ski i przeżyj prawdziwe zimowe szaleństwo

Skorzystaj z oferty niezawodnego organizatora, który dedykuje swoje usługi mieszkańcom Bydgoszczy. Na naszych wyjazdach zapewniamy moc niezapomnianych wrażeń we wspaniałym, alpejskim klimacie. Dowiedz się, gdzie bawimy się w tym roku i szusuj z nami po swoją przygodę. Już teraz sprawdź dostępność miejsc i zarezerwuj swój wyjazd w Alpy prosto z Bydgoszczy.