Wyjazdy na narty – Gdańsk, Trójmiasto

Modne alpejskie kurorty, moc niezapomnianych wrażeń na stokach i imponujący wachlarz atrakcji w ramach apres-ski – zorganizowane wyjazdy narciarskie to nasza specjalność. Zapewniamy kompleksową obsługę – od bezpiecznego transportu i komfortowego zakwaterowania, przez ubezpieczenia i szkolenia z wykwalifikowanymi instruktorami, aż po bogaty program ponarciarskich rozrywek. Wyjazdy na narty autokarem ze Gdańska to gwarancja wspaniałej przygody i niezapomnianych chwil spędzonych w doborowym towarzystwie pasjonatów białego szaleństwa i szusowania.

Wyjazdy na narty z Trójmiasta – dlaczego warto podróżować z Wysocki-Ski?

Dzięki naszej wyjątkowej ofercie masz szansę udać się do najpiękniejszych regionów narciarskich i poznać najlepsze alpejskie stoki. Wyjazdy narciarskie z Wysocki-Ski to nie tylko aktywny wypoczynek, ale także zapewniony transport, doskonałe zakwaterowanie, ubezpieczenie i masa niezapomnianych atrakcji. Wybieramy sprawdzone obiekty wypoczynkowe
i najlepsze ośrodki narciarskie, dobrze zlokalizowane i gwarantujące doskonałe warunki pobytowe. Zwracamy uwagę, by rezerwowane przez nas hotele i rezydencje posiadały bogate zaplecze rozrywkowe, umilając gościom wieczorny wypoczynek. Zapewniamy skipass oraz szkolenie narciarskie w cenie. W zależności od rodzaju organizowanego wyjazdu oferujemy różne opcje fakultatywne. Wyjazdy na narty autokarem z Trójmiasta to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu podróży. Korzystamy z nowych pojazdów, które podlegają regularnym przeglądom technicznym. Zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych i doświadczonych kierowców, wyspecjalizowanych w jeździe po górskich drogach.

Wyjazdy narciarskie z Gdańska i okolic – bezpośredni transport w dwie strony

Wybierając się z nami na wyjazdy narciarskie z Trójmiasta, nie musisz martwić się o planowanie poszczególnych odcinków podróży, czasochłonne odprawy lotniskowe, przesiadki czy warunki panujące na drodze. Dowieziemy Cię bezpośrednio z Gdańska i okolic do najpiękniejszych kurortów narciarskich w Alpach. Zapewniamy bezpośredni transport komfortowym autokarem klasy lux, wyposażonym w bardzo wygodne siedzenia, toaletę, mini bar, sprawną klimatyzację, zestaw video i audio, a także indywidualne oświetlenie
i nawiew.

Dojazdy antenowe – pomożemy Ci dostać się do Gdańska z okolicznych miejscowości

Aby ułatwić Ci transport do Trójmiasta z okolicznych miejscowości, organizujemy dojazdy antenowe, dzięki którym dotrzesz na miejsce zbiórki bez najmniejszego problemu. Połączenia antenowe realizowane są już od jednej osoby – robimy, co w naszej mocy, aby wszystkim naszym klientom zapewnić łatwy i komfortowy transport do wybranego przez nich ośrodka narciarskiego.

Wyjazdy na narty autokarem z Trójmiasta – niepowtarzalna atmosfera w Alpach

Zdajemy sobie sprawę z tego, że od najlepszych kurortów klienci oczekują nie tylko doskonałych warunków narciarskich, ale także dobrej rozrywki – w tym tkwi przecież siła apres-ski. Organizowane przez nas wyjazdy narciarskie z Trójmiasta to także masa atrakcji po całym dniu wrażeń na stoku. Co powiesz na cieszące się największą popularnością na stokach austriackich grzane wino Glühwein, gorący cydr francuski lub serwowane we Włoszech wybuchowe bombardino? Organizowane przez nas wyjazdy na narty z Gdańska
i okolic to świetna okazja do tego, aby spróbować wielu lokalnych produktów i skorzystać z dostępnych opcji fakultatywnych.

Wybierz firmę Wysocki-Ski i postaw na niezapomniane wyjazdy narciarskie z Gdańska

Wyjazdy na narty autokarem z Gdańska to gwarancja wspaniałego wypoczynku i niezapomnianych przeżyć w najlepszych europejskich kurortach. Zapewniamy kompleksową organizację, niepowtarzalną atmosferę i maksimum bezpieczeństwa pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów. Sprawdź naszą aktualną ofertę i zarezerwuj swój wyjazd narciarski w Alpy prosto z Trójmiasta.