WYJAZDY NA NARTY Z POLSKI

Grossglockner Resort Kals-Matrei

10–18.12.2022

najwyższe góry Austrii – pewny śnieg
szkolenie narciarskie w cenie
luksusowe apartamenty
600 m od wyciągów

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

SKIRAMA DOLOMITI ADAMELLO BRENTA

10–19.02.2023

zimowe przedszkole i niania na stoku
szkolenie narciarskie w cenie
kompleks wellness z basenem
300 m od wyciągów

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

San Martino di Castrozza/Passo Rolle

03–11.02.2024

bajeczne widoki na Dolomity
szkółka narciarska dla dzieci
kompleks wellness
lodowisko i basen

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Lungo

03–12.03.2023

ski safari – 250 km tras
Obertauern – austriacka Sella Ronda
trasa narciarska A1 – najlepsza w Alpach!
szkolenie narciarskie w cenie

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Skirama Dolomiti Adamello Brenta

16–25.02.2024

230 km tras
szkolenie narciarskie w cenie
kompleks wellness
dobra lokalizacja

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Dolina Aosty

17–26.03.2023

Mont Blanc i najwyższe góry Europy
luksusowe apartamenty odnowione w 2022
apartamenty bezpośrednio przy stoku
szkolenie narciarskie w cenie

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Wysocki-Ski oferuje rewelacyjne i niezapomniane wyjazdy narciarskie z Polski do wielu alpejskich ośrodków. Zabieramy Was po niesamowitą przygodę z kilku miast Polski, głównie ze Szczecina. Miejsca, do których jedziemy to renomowane resorty narciarskie w Austrii, Francji i Włoszech. Zapewniamy bezpieczny dojazd tam i z powrotem luksusowym autokarem, profesjonalne szkolenie i przednią zabawę.

Wyjazdy narciarskie ze Szczecina i nie tylko – sprawdź, skąd wyjeżdżamy

Bez żadnych dodatkowych opłat odbierzemy Cię z miejscowości znajdujących się na trasie autokaru.
Słupsk – Koszalin – Kołobrzeg – Szczecin
Z tych miast zabierzemy Cię do każdego z naszych miejsc docelowych. Istnieje możliwość, byśmy zapewnili Ci dojazd do Szczecina i innych miejscowości będących na trasie autokaru. Do Szczecina organizujemy dojazdy antenowe z Gryfina, Goleniowa, Kamienia Pomorskiego, Gryfic, Świnoujścia i kilku innych miast.
Do Słupska z: Gdańska, Wejherowa, Bydgoszczy, czy Torunia.

Bezpłatny dojazd z Polski do ośrodka narciarskiego

Dojazd do ośrodka narciarskiego jest wliczony w cenę wyjazdu. Reguła ta obowiązuje, gdy wyjeżdżamy ze Szczecina, Słupska, Koszalina i Kołobrzegu. Dojazdy antenowe do Szczecina i do innych w/w miejscowości na trasie autokaru z okolicznych miejscowości organizujemy za dodatkową opłatą. Warto zapoznać się z cennikiem obowiązującym przy organizacji dojazdów antenowych. Pamiętaj, ze podaną kwotę dzielimy przez liczbę pasażerów busa, w rzeczywistości możesz więc zapłacić aż 7 razy mniej.

Wyjazdy na narty z Polski – dokąd Cię zawieziemy?

Naszych uczestników z Polski zabieramy w wiele fantastycznych miejsc w Alpach w aż trzech różnych krajach. Jedziemy autokarem do Austrii, Włoch i Francji, dowożąc Klientów bezpiecznie pod sam ośrodek. Oferujemy wyjazdy na narty z Polski do Grossglockner Resort Kals-Matrei w Austrii i Doliny Aosty we Włoszech. Nasze miejsca docelowe we Włoszech to także Skirama Dolomiti Adamello Brenta, San Martino di Castrozza. W Austrii dowieziemy Cię również do Lungo. Każdy z tych ośrodków ma do zaoferowania doskonałe warunki pobytu i wiele okazji do znakomitej zabawy.

Zimowa przygoda – moc luksusowych i niskobudżetowych atrakcji

Kurorty narciarskie oferują mnóstwo różnorodnych form rozrywki. Wiele z nich dostępnych jest dla osób w różnym wieku i o różnej zasobności portfela. Możesz korzystać
z luksusowych atrakcji takich jak spa i wellness lub zwiedzać okolice i zachwycać się śnieżnym krajobrazem. Inne atrakcje to kulig, spacer z pochodniami, termy i basen, kręgle, łyżwy, czy imprezy taneczne. Możesz również skorzystać z wielu okazji do gier i zabaw w świetlicy ośrodka lub degustować regionalne pyszności.

Komfort i bezpieczeństwo przez 100% czasu

Pragniemy, byś mógł wykorzystać 100% swojego czasu na relaks. Twój urlop zaczyna się już w Polsce, dlatego dbamy o Twój komfort już od chwili, gdy wchodzisz na pokład naszego autokaru. Przed nami długa trasa, a Ty zasługujesz na odpowiednie warunki do drzemki, słuchania muzyki, oglądania filmów czy integracji. W autokarze klasy lux możesz liczyć na wygodę. Na miejscu czeka na Ciebie komfortowy apartament i wiele okazji do rozrywki. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo – zarówno podczas podróży, jak i na samym stoku. Z nami rozpoczniesz i zakończysz swój wyjazd na narty w doskonałym nastroju.

Wsiądź na pokład naszego autokaru – przeżyj fantastyczną przygodę narciarską z Wysocki-Ski

Zapraszamy Cię na pokład naszego autokaru! Zabierzemy Cię do serca Alp ze Szczecina, Słupska, Koszalina lub Kołobrzegu. Możesz być pewien, że zadbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo aż do momentu, gdy postawisz stopy na alpejskim śniegu. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, czy mamy jeszcze wolne miejsca na wyjazd w Alpy w tym sezonie.