Obozy narciarskie – Austria

Grossglockner Resort Kals-Matrei

10–18.12.2022

najwyższe góry Austrii – pewny śnieg
szkolenie narciarskie w cenie
luksusowe apartamenty
600 m od wyciągów

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Lungo

03–12.03.2023

ski safari – 250 km tras
Obertauern – austriacka Sella Ronda
trasa narciarska A1 – najlepsza w Alpach!
szkolenie narciarskie w cenie

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Chcesz przeżyć tej zimy coś wyjątkowego? Wyjedź z nami na obóz narciarski do austriackich Alp! Odetchnij rześkim, wysokogórskim powietrzem i poczuj wolność, szusując po wielokilometrowych trasach. Czekają tu na Ciebie wspaniałe widoki, kompetentni instruktorzy i genialna zabawa do białego rana. Nasze obozy są też doskonałą okazją, by poznać miłośników nart z całego świata. Ofertę kierujemy do osób dorosłych w każdym wieku, a także do dzieci i młodzieży szkolnej przy okazji wyjazdów rodzinnych. Przekonaj się, jak niezapomnianym przeżyciem jest doskonale zorganizowany obóz w scenerii austriackich Alp.

Obóz narciarski w Austrii – dlaczego warto?

Zastanawiasz się co ściąga tak wielu amatorów narciarstwa do Tyrolu? Alpy po austriackiej stronie granicy mają do zaoferowania rewelacyjne warunki do nauki i znakomitej zabawy na stokach. Obóz narciarski w Austrii to najlepszy pomysł na aktywne spędzenie zimowych dni. Warto poznać Alpy od austriackiej strony, gdyż:

Gdzie organizujemy nasze obozy narciarskie w Austrii?

Miejscem, które najczęściej proponujemy uczestnikom naszych obozów jest Glossglockner Resort Kals-Matrei w Tyrolu Wschodnim. Ten renomowany ośrodek umiejscowiony jest
u stóp imponującego szczytu Glossglockner o wysokości 3798 m n.p.m. Oznacza to, że odwiedzający ten punkt narciarze będą mogli do woli napawać się pięknem majestatycznego krajobrazu. W ośrodkach austriackich, do których zabieramy naszych Klientów, oferujemy sprawdzone warunki noclegowe.

Jak wyglądają obozy dla najmłodszych narciarzy w Austrii?

Chcesz zapewnić dzieciom doskonałą zabawę i jednocześnie okazję do rozwoju? Te i znacznie więcej korzyści czeka na nie na obozach narciarskich w austriackich Alpach. Gwarantujemy naukę jazdy na nartach przez zabawę pod okiem profesjonalnych, certyfikowanych instruktorów. Po całodniowym szaleństwie na śniegu organizujemy masę atrakcji dla najmłodszych. Uczestnicy będą mogli spróbować swych sił w bitwie na śnieżki, pracach plastycznych, zajęciach sportowych czy warsztatach kulinarnych oraz w rozmaitych grach i zabawach.

Oferta dla dorosłych amatorów narciarstwa – moc atrakcji na stoku i apres-ski

Obóz narciarski w Alpach austriackich to świetna forma aktywnego wypoczynku i integracji również dla dorosłych uczestników. Zapraszamy do nauki jazdy na nartach
i snowboardzie osoby w każdym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Po zabawie na stoku czekają na Was imprezy integracyjne, kuligi, lodowisko czy relaks w spa. Degustacja specjałów regionalnej kuchni, wieczorne wędrówki z pochodniami, czy tor saneczkowy to tylko nieliczne z wielu dostępnych atrakcji.

Wybierz najlepszą zimową rozrywkę – obóz narciarski w austriackich Alpach

Chcesz spędzić tę zimę na szusowaniu po śnieżnobiałych, alpejskich stokach? Postaw na kompleksowo, profesjonalnie zorganizowany obóz narciarski. Wysocki-Ski oferuje w cenie skierowania szkolenia na różnych stopniach zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapewniamy świetną zabawę zarówno na stoku, jak i poza nim. Sprawdź dostępność miejsc na naszych wyjazdach i wybierz obóz zorganizowany przez pasjonatów zimowych szaleństw.