Obozy narciarskie – Austria

Ski Hit

05–13.12.2020

Ski safari po stokach Tyrolu Wschodniego, Karyntii i Kitzbühel ... W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele lodowców i ponad 100 trzytysięczników... blisko 150 km tras...

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

ZERMATT

20-27.03.2021

Najlepszy ośrodek narciarski w Alpach w 2020 roku.
Najwyżej położony teren narciarski w Europie - do 3899.
Matterhorn - symbol Szwajcarii.
Najwyższe góry Europy, 200 km tras.

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Ski Juwel Alpbachtal – Wildschönau

22-31.01.2021

Ferie zachodniopomorskie, opolskie, mazowieckie
i dolnośląskie.
...109 km tras.. znalazł się w pierwszej dziesiątce rankingu obejmującego 80 ośrodków narciarskich Tyrolu.

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Lungo

05-14.03.2021

...6 kilometrowa trasa A1 cudownie szeroka i idealnie wyprofilowana uchodzi za najlepszą w Alpach!... Obertauern (austriacka Sella Ronda)... 250 km tras i blisko 60 wyciągów...

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Chcesz przeżyć tej zimy coś wyjątkowego? Wyjedź z nami na obóz narciarski do austriackich Alp! Odetchnij rześkim, wysokogórskim powietrzem i poczuj wolność, szusując po wielokilometrowych trasach. Czekają tu na Ciebie wspaniałe widoki, kompetentni instruktorzy i genialna zabawa do białego rana. Nasze obozy są też doskonałą okazją, by poznać miłośników nart z całego świata. Ofertę kierujemy do osób dorosłych w każdym wieku, a także do dzieci i młodzieży szkolnej przy okazji wyjazdów rodzinnych. Przekonaj się, jak niezapomnianym przeżyciem jest doskonale zorganizowany obóz w scenerii austriackich Alp.

Obóz narciarski w Austrii – dlaczego warto?

Zastanawiasz się co ściąga tak wielu amatorów narciarstwa do Tyrolu? Alpy po austriackiej stronie granicy mają do zaoferowania rewelacyjne warunki do nauki i znakomitej zabawy na stokach. Obóz narciarski w Austrii to najlepszy pomysł na aktywne spędzenie zimowych dni. Warto poznać Alpy od austriackiej strony, gdyż:

Gdzie organizujemy nasze obozy narciarskie w Austrii?

Miejscem, które najczęściej proponujemy uczestnikom naszych obozów jest Glossglockner Resort Kals-Matrei w Tyrolu Wschodnim. Ten renomowany ośrodek umiejscowiony jest
u stóp imponującego szczytu Glossglockner o wysokości 3798 m n.p.m. Oznacza to, że odwiedzający ten punkt narciarze będą mogli do woli napawać się pięknem majestatycznego krajobrazu. W ośrodkach austriackich, do których zabieramy naszych Klientów, oferujemy sprawdzone warunki noclegowe.

Jak wyglądają obozy dla najmłodszych narciarzy w Austrii?

Chcesz zapewnić dzieciom doskonałą zabawę i jednocześnie okazję do rozwoju? Te i znacznie więcej korzyści czeka na nie na obozach narciarskich w austriackich Alpach. Gwarantujemy naukę jazdy na nartach przez zabawę pod okiem profesjonalnych, certyfikowanych instruktorów. Po całodniowym szaleństwie na śniegu organizujemy masę atrakcji dla najmłodszych. Uczestnicy będą mogli spróbować swych sił w bitwie na śnieżki, pracach plastycznych, zajęciach sportowych czy warsztatach kulinarnych oraz w rozmaitych grach i zabawach.

Oferta dla dorosłych amatorów narciarstwa – moc atrakcji na stoku i apres-ski

Obóz narciarski w Alpach austriackich to świetna forma aktywnego wypoczynku i integracji również dla dorosłych uczestników. Zapraszamy do nauki jazdy na nartach
i snowboardzie osoby w każdym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Po zabawie na stoku czekają na Was imprezy integracyjne, kuligi, lodowisko czy relaks w spa. Degustacja specjałów regionalnej kuchni, wieczorne wędrówki z pochodniami, czy tor saneczkowy to tylko nieliczne z wielu dostępnych atrakcji.

Wybierz najlepszą zimową rozrywkę – obóz narciarski w austriackich Alpach

Chcesz spędzić tę zimę na szusowaniu po śnieżnobiałych, alpejskich stokach? Postaw na kompleksowo, profesjonalnie zorganizowany obóz narciarski. Wysocki-Ski oferuje w cenie skierowania szkolenia na różnych stopniach zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapewniamy świetną zabawę zarówno na stoku, jak i poza nim. Sprawdź dostępność miejsc na naszych wyjazdach i wybierz obóz zorganizowany przez pasjonatów zimowych szaleństw.