Wyjazdy na narty – Włochy

Dolina Aosty

12–21.03.2021

...najwyższe szczyty Europy: Mont Blanc 4810 m... najnowocześniejsza na świecie kolej linowa SkyWay zabiera turystów w same serce masywu Mont Blanc na wysokość 3500 m... Ponad 230 km tras...

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Sella Ronda

19–28.03.2021

... bez odpinania nart można przemieszczać się między: Val Gardena, Alta Badia, Val di Fassa i Arabba, które oferują łącznie ponad 500 km tras... Nie można pominąć Marmolady, najwyższej góry Dolomitów - 3342 m...

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Firma Wysocki-Ski oferuje profesjonalnie zorganizowane, niezapomniane wyjazdy na narty do alpejskich kurortów we Włoszech. Zapewniamy bezpieczny dojazd autokarem, kompleksowe szkolenia oraz całą gamę atrakcji dla dzieci i dorosłych. Organizujemy ferie zimowe oraz wypady integracyjne i sportowe w wielu wysokiej klasy kurortach. Nasza oferta to wyjazdy indywidualne i grupowe dla rodzin, przyjaciół, pracowników, uczniów czy studentów. We Włoszech możesz liczyć na idealnie naśnieżone stoki, nowoczesną infrastrukturę narciarską i znakomita kuchnię. Pojedź z nami w Alpy i przeżyj emocjonującą przygodę narciarską z niezawodnym i doświadczonym organizatorem.

Dlaczego Włochy są idealnym miejscem na zimowe szaleństwo?

We Włoszech jest wiele kurortów narciarskich oferujących znakomite warunki zarówno na stokach, jak i poza nimi. Bez względu na lokalizację niemal zawsze można tu liczyć na świetną pogodę i śnieg. Poza sezonem, aby zagwarantować bardzo dobre warunki stoki są na bieżąco sztucznie dośnieżane. Włoskie Alpy są doskonale przystosowane do wymagań turystów. Znajdziesz tu idealne trasy narciarskie dla dorosłych i dzieci. Wśród ważnych atutów zimowego szaleństwa we Włoszech wymienić można:

Zorganizowane wyjazdy narciarskie – moc atrakcji dla dzieci

Nasza oferta zawiera wyjazdy narciarskie dla dzieci i młodzieży do włoskich Alp. Zapewniamy profesjonalne szkolenia w ramach szkółki narciarskiej pod okiem doświadczonego instruktora. Po zabawie na stoku dzieci mogą liczyć na mnóstwo atrakcji. Oferujemy rozmaite, emocjonujące gry i zabawy w hotelu i na śniegu pod opieką animatora. W wolnym czasie młodzi adepci narciarstwa mogą też spróbować swoich sił w innych sportach zimowych. Dbamy o bezpieczeństwo dzieci i zapewniamy przednią zabawę na stoku i poza nim. Zorganizujemy ferie zimowe dla zorganizowanych grup, przyjaciół oraz zajmiemy się Waszymi pociechami podczas rodzinnego wyjazdu.

Narty we Włoszech – najlepsze wyjazdy indywidualne i grupowe dla dorosłych

Wysocki-Ski to także bogata oferta dla dorosłych, w tym specjalna oferta dla seniorów. Organizujemy niezapomniane wypady we włoskie góry dla wszystkich miłośników narciarstwa – rodzin, przyjaciół, czy singli. Oferujemy też najlepsze wyjazdy integracyjne dla pracowników. Oprócz doskonałych warunków na stokach, zapewniamy całe zaplecze rewelacyjnych atrakcji apres ski. Należą do nich imprezy taneczne, łyżwy, sanki, kulig, spa, sauna, termy, bogactwo kuchni włoskiej i wiele innych. Wyjeżdżając z nami możesz liczyć na idealne proporcje szaleństwa i relaksu.

Gdzie we Włoszech są najlepsze warunki do jazdy na nartach?

Kurorty narciarskie we Włoszech należą do najchętniej odwiedzanych w Europie. Zabieramy Cię tylko tam, gdzie są najlepsze warunki i bazy noclegowe! Miejsca, które szczególnie gorąco polecamy miłośnikom narciarstwa to między innymi Skirama, i Sella Ronda. Na moc atrakcji możesz też liczyć w Eisacktal, czy Dolinie Aosty.

Wyjazd na narty autokarem do Włoch – skąd możemy Cię zabrać?

Organizujemy wyjazd autokarem z kilku miast Polski. Naszym głównym punktem startowym jest Szczecin, ale zabierzemy Cię też z innych miast. Bez żadnych dodatkowych opłat odbierzemy Cię z miejscowości znajdujących się na trasie autokaru.
W zależności od oferty są to:
Bydgoszcz – Piła – Wałcz – Stargard – Szczecin
lub
Gdańsk – Gdynia – Wejherowo – Słupsk – Koszalin – Szczecin
Za dodatkową opłatą możliwe są również połaczenia z innych miejscowości, takich jak Świnoujście, Kołobrzeg czy Gryfino.

Wybierz stok i przeżyj niezapomnianą przygodę we włoskich Alpach z Wysocki-Ski

Skipassy w cenie, doskonale przygotowane stacje narciarskie, nowoczesna sieć skibusów i światowej klasy kurorty. Czego jeszcze potrzeba, aby zabawa na nartach się udała? Twojego udziału! Zgłoś się do nas i przeżyj niezapomnianą przygodę, pełną adrenaliny i wspaniałych emocji. Zapewniamy najlepsze warunki i kompleksową organizację wyjazdu wraz z profesjonalnym szkoleniem. Dowiedz się więcej i pojedź z nami w Alpy jeszcze w tym sezonie!