Wyjazdy grupowe

Szkolenie narciarskie

Wszystkim zainteresowanym doskonaleniem swoich umiejętności na stoku oferujemy bezpłatne szkolenia
z instruktorem. Zaczynasz swoją przygodę z dwoma deskami? Pragniesz  poprawić  swoją  technikę?  A  może  interesuje  Cię  jazda  sportowa?

Nasza  wykwalifikowana  kadra  podoła  wszelkim  wyzwaniom.  Jesteśmy chętni do pomocy i przygotowani do instruktażu na wszystkich poziomach zaawansowania.

Nasi instruktorzy to doświadczeni specjaliści mający za sobą setki godzin przepracowanych na polskich i alpejskich stokach. Szkolenia prowadzimy w niewielkich, około 8-osobowych  grupach.  Dzięki  temu  nauka  z  nami  jest bezpieczna, skuteczna i przyjemna. Na początku pobytu dzielimy wszystkich chętnych do udziału w szkoleniu na grupy o różnym poziomie umiejętności. Każda z nich będzie miała możliwość uczestnictwa w zajęciach, gdyż na stoku pozostajemy do Waszej dyspozycji przez cały dzień.

Nasze szkolenia to nie tylko praktyka na stoku. Dużym zainteresowaniem cieszą się prowadzone przez nas wykłady na temat doboru i użytkowania sprzętu, techniki jazdy, czy też kodeksu narciarskiego. Wszystko przebiega w swobodnej atmosferze, a żadne pytanie nie pozostaje bez profesjonalnej odpowiedzi.

Jeśli chcesz na własne oczy przekonać się o swoich postępach na stoku i wysłuchać cennych wskazówek instruktora, aby efektywniej doskonalić swoje umiejętności, zachęcamy do udziału w filmowaniu, a następnie
w wieczornej video analizie.

 Szkolenia narciarskie

  •  w cenie każdego wyjazdu
  •  różne poziomy zaawansowania
  •  licencjonowani instruktorzy, którzy regularnie unifikują swoje uprawnienia na szczeblu krajowym
  •  program nauczania oparty o wytyczne Polskiego Związku Narciarskiego
  •  niewielkie grupy – ok. 8 osób
  •  instruktorzy dostępni przez 6 dni do 15.30 z przerwą na lunch
  •  indywidualne podejście do każdego narciarza
  •  w zależności od potrzeb grupy proponujemy dodatkowe metody nauczania np. wykłady (dobór i użytkowanie sprzętu, technika jazdy, dekalog narciarza), trening personalny, video analiza i inne.

Szkolenie snowboardowe:
Jeśli Twoją pasją jest jazda na jednej desce, na wybranych wyjazdach proponujemy szkolenia snowboardowe, które realizowane będą przy minimum 10 osobach zainteresowanych. Szkolenie snowboardowe trwa 6 dni po 2 godziny dziennie. Koszt szkolenia snowboardowego – 700 PLN za osobę.

Chęć udziału w szkoleniach narciarskich i snowboardowych prosimy zgłaszać podczas zapisów na wyjazd.