Narty – wyjazdy grupowe

Grossglockner Resort Kals-Matrei

10–18.12.2022

najwyższe góry Austrii – pewny śnieg
szkolenie narciarskie w cenie
luksusowe apartamenty
600 m od wyciągów

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

SKIRAMA DOLOMITI ADAMELLO BRENTA

10–19.02.2023

zimowe przedszkole i niania na stoku
szkolenie narciarskie w cenie
kompleks wellness z basenem
300 m od wyciągów

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

San Martino di Castrozza/Passo Rolle

03–11.02.2024

bajeczne widoki na Dolomity
szkółka narciarska dla dzieci
kompleks wellness
lodowisko i basen

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Lungo

03–12.03.2023

ski safari – 250 km tras
Obertauern – austriacka Sella Ronda
trasa narciarska A1 – najlepsza w Alpach!
szkolenie narciarskie w cenie

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Skirama Dolomiti Adamello Brenta

16–25.02.2024

230 km tras
szkolenie narciarskie w cenie
kompleks wellness
dobra lokalizacja

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Dolina Aosty

17–26.03.2023

Mont Blanc i najwyższe góry Europy
luksusowe apartamenty odnowione w 2022
apartamenty bezpośrednio przy stoku
szkolenie narciarskie w cenie

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Chcecie jechać na narty w Alpy w grupie znajomych, przyjaciół czy rodziny? Przed Wami zimowa przygoda życia! Zabierzemy Was do światowej klasy kurortów narciarskich
i nauczymy szusować po stokach. Czeka na Was mnóstwo śmiechu i adrenaliny oraz szalona zabawa po powrocie ze stoku. Oferujemy najlepsze warunki, perfekcyjną organizację, dojazd na miejsce w cenie i wiele godzin szkolenia w świetnej atmosferze. Spędź zimowy urlop wśród ośnieżonych alpejskich szczytów i fantastycznych ludzi.

Austria, Włochy, Francja – wyjazdy grupowe na narty w samo serce Alp

Oferujemy podróże do najbardziej atrakcyjnych kurortów narciarskich w całej Europie. Zabieramy naszych uczestników do Austrii, Włoch oraz Francji. Co roku na nowo kompletujemy naszą ofertę, by umożliwić wybór ośrodka oferującego najlepsze warunki w danym sezonie. Jedziemy do takich miejsc, jak Dolina Aosty i San Martino di Castrozza we Włoszech, czy Lungo i Glossglockner Resort – Kals Matrei w Austrii. Wszystkie ośrodki położone są wśród malowniczej scenerii u stóp najwyższych alpejskich szczytów i lodowców. Stanowią wymarzone bazy i obfitują w bogatą infrastrukturę sportowo-turystyczną.

Dla kogo przeznaczona jest oferta wyjazdów grupowych na narty?

Wyjazdy grupowe w Alpy dedykujemy zarówno małym, jak i dużym grupom miłośników szusowania. Możesz zebrać grupę studentów czy znajomych i zarezerwować cały autokar wyłącznie dla Was. Możemy też zebrać kilka mniejszych grupek i zawieźć Was w Alpy. Tam sami decydujecie, czy wolicie bawić się w swoim własnym gronie, czy integrować
z innymi. Oferujemy wyjazdy grupowe dla grup przyjaciół, studentów, znajomych, współpracowników, a nawet grup rodzin.

Jak wygląda apres-ski podczas wyjazdów grupowych?

Wyjazdy grupowe na narty obfitują w wiele atrakcji apres-ski, z których każda grupa dobierze coś w sam raz dla siebie. Nasze wyjazdy służą integracji nowych znajomych oraz są okazją do spędzenia czasu w gronie najbliższych. Szeroki wybór zajęć pozwala dobrać aktywności dla osób starszych i młodszych, tych chcących zaszaleć i tych, którzy pragną się wyciszyć.  W naszym programie rozrywkowym znajdują się: wypady na basen i termy, wieczory taneczne, czy z kuchnią regionalną, degustacje lokalnych produktów, a dla wszystkich tych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę oraz rozwinąć umiejętności wykład o narciarstwie (sprzęt i technika jazdy) i video analiza.

Dlaczego wyjazdy grupowe z Wysocki-Ski cieszą się tak dużą popularnością?

Wielu naszych Klientów chwali nas za fakt, że dla nas grupa liczy się w równym stopniu, co pojedynczy uczestnicy. Dbamy o to, by na naszych wyjazdach nie zabrakło atrakcji grupowych, jak i indywidualnych. Możesz więc odłączyć się od grupy, nie tracąc okazji do zdobywania wspaniałych wrażeń. Co więcej, możecie wybierać spośród rozrywek luksusowych i niskobudżetowych i bawić się świetnie w granicach swojego budżetu.

Potrzebujesz więcej czasu, by opanować techniki jazdy i nie odstawać od reszty? Nie zostawimy Cię na lodzie. Możesz liczyć na dodatkowe szkolenie indywidualne, podczas gdy Twoi koledzy będą uczyć się w swoim tempie. Jesteśmy przygotowani na wiele sytuacji i pozostajemy elastyczni, by każdy uczestnik wykorzystał swój czas do maksimum.
Nie raz przekonaliśmy się już, że w efekcie zyskuje na tym cała grupa, a atmosfera pozostaje świetna do ostatniej chwili.

Zarezerwuj miejsce na wyjazd grupowy w Alpy – postaw na elastyczny program i szeroki wybór atrakcji

Wysocki-Ski przygotował dla Was ofertę bazując na doświadczeniach z corocznych wyjazdów w Alpy. Oznacza to, że każda podróż, w którą Cię zabieramy jest najlepiej zorganizowanym wyjazdem w historii naszej firmy. Znamy Alpy tak dobrze, że pragniemy przybliżyć Wam perełki, które odkryliśmy przez te wszystkie lata.
Zaufaj doświadczeniu i szczerej pasji. Zarezerwuj miejsca dla siebie i swoich towarzyszy. Wyjedź po przygodę, która zbliży Was do siebie i zapewni moc wspaniałych wspomnień.