Zimowe przedszkole

Zimowe przedszkole

Autorski program przygotowany w trosce o najmłodszych narciarzy. Zajęcia przeznaczone dla dzieci odbywają się
w oparciu o trzy podstawowe zasady:

 • Bezpieczeństwo –  jest naszym priorytetem. Dlatego wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry, której liczba jest dostosowana do ilości dzieci.
 • Rozwój dziecka – nauka przez zabawę. Dzięki doświadczeniu opracowaliśmy program, który nie pozwoli na nudę
  i ułatwi rozwój narciarskich umiejętności.
 • Komfort rodziców – możesz pozostawić dziecko pod naszą opieką lub wraz z nim uczestniczyć w zajęciach.

Dzięki naszym zajęciom przekonasz się, że pomimo rodzinnego wyjazdu nie zabraknie czasu przeznaczonego tylko dla Ciebie, abyś mógł poznać region, podszkolić umiejętności, czy pozjeżdżać z bardziej wymagających tras.

Zimowe Przedszkole to 3 bloki zajęciowe:
– Maluchowa szkółka narciarska
– Niania na stoku
– Maluchowe apres-ski

Maluchowa szkółka narciarska

Na stoku dzieci dzielimy na grupy według stopnia umiejętności i wieku. Program i intensywność ćwiczeń są na bieżąco zmieniane, tak aby dzieci nie zdążyły się znudzić lub zniechęcić. W tym czasie spokojni o swoje pociechy będziecie mogli szusować po doskonale przygotowanych alpejskich trasach. Każde dziecko otrzymuje specjalną kamizelkę, aby było widoczne na stoku. Instruktorzy dostępni są przez 6 dni do 15.30 z przerwą na lunch. Dzieciom, które odstają umiejętnościami od reszty grupy w miarę możliwości czasowych postaramy się zapewnić szkolenie indywidualne.

 •  dla dzieci w wieku od 4 lat
 •  instruktorzy dostępni są przez 6 dni do 15.30 z przerwą na lunch.
 •  wielkość grupy dostosowana do potrzeb dzieci
 •  podział na grupy według stopnia umiejętności i wieku
 •  licencjonowani instruktorzy
 •  bezpieczeństwo: dzieci poruszają się po stokach w kamizelkach odblaskowych
 •  dzieciom, które odstają umiejętnościami od reszty grupy, w miarę możliwości czasowych udzielamy indywidualnych lekcji
 •  program nauki przez zabawę oparty o wytyczne Polskiego Związku Narciarskiego

Niania na stoku

Dla naszych najmłodszych narciarzy, którzy zmęczyli się już nieco jazdą na nartach, a nie chcą rezygnować z zabawy, proponujemy towarzystwo niani, która będzie czuwać nad bezpieczeństwem maluchów i zapewniać im moc atrakcji. Zajęcia odbywają się przez 6 dni w wyznaczonych miejscach na stoku (restauracja lub plac zabaw) do godz. 15:30 z przerwą na lunch. W tym czasie rodzice będą mogli spokojnie oddać się przyjemności dalszego szusowania.

Maluchowe apres-ski

Po ciężkim dniu na stoku proponujemy wszystkim milusińskim program animacyjny. Dla Waszych pociech jest to wspaniały czas na zabawę i integrację z rówieśnikami pod czujnym okiem opiekuna, a dla Was chwila wytchnienia
i regeneracji. W ramach „Maluchowego apres-ski” przygotowaliśmy dla dzieci bogaty program animacyjny obejmujący zajęcia świetlicowe (konkursy plastyczne, turnieje sportowe), szaleństwo na śniegu (lepienie bałwana, bitwa na śnieżki) i wiele, wiele innych atrakcji, które najmłodsi narciarze będą mieli szansę odkryć podczas naszych wyjazdów. Zajęcia odbywają się przed obiadokolacją i trwają około 2 godzin.

Integracja najmłodszych Narciarzy pod czujnym okiem opiekunów = czas wolny dla rodziców.

Zimowe przedszkole – galeria

Oferta  zimowego  przedszkola  realizowana  jest  na  wybranych  turnusach i
dotyczy terminów 10-19.02.2023 oraz 18-26.02.2023.
O szczegóły prosimy pytać w biurze.