OBOZY NARCIARSKIE – ALPY

Ski Hit

05–13.12.2020

Ski safari po stokach Tyrolu Wschodniego, Karyntii i Kitzbühel ... W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele lodowców i ponad 100 trzytysięczników... blisko 150 km tras...

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

ZERMATT

20-27.03.2021

Najlepszy ośrodek narciarski w Alpach w 2020 roku.
Najwyżej położony teren narciarski w Europie - do 3899.
Matterhorn - symbol Szwajcarii.
Najwyższe góry Europy, 200 km tras.

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Ski Juwel Alpbachtal – Wildschönau

22-31.01.2021

Ferie zachodniopomorskie, opolskie, mazowieckie
i dolnośląskie.
...109 km tras.. znalazł się w pierwszej dziesiątce rankingu obejmującego 80 ośrodków narciarskich Tyrolu.

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Lungo

05-14.03.2021

...6 kilometrowa trasa A1 cudownie szeroka i idealnie wyprofilowana uchodzi za najlepszą w Alpach!... Obertauern (austriacka Sella Ronda)... 250 km tras i blisko 60 wyciągów...

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Dolina Aosty

12–21.03.2021

...najwyższe szczyty Europy: Mont Blanc 4810 m... najnowocześniejsza na świecie kolej linowa SkyWay zabiera turystów w same serce masywu Mont Blanc na wysokość 3500 m... Ponad 230 km tras...

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Sella Ronda

19–28.03.2021

... bez odpinania nart można przemieszczać się między: Val Gardena, Alta Badia, Val di Fassa i Arabba, które oferują łącznie ponad 500 km tras... Nie można pominąć Marmolady, najwyższej góry Dolomitów - 3342 m...

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Wysocki-Ski oferuje doskonale zorganizowane, kompleksowe i pełne atrakcji obozy narciarskie w Alpach austriackich, włoskich i francuskich. Łączymy zabawę
na stoku z intensywnym szkoleniem prowadzonym przez doświadczonych instruktorów jazdy na nartach. Nasza oferta przeznaczona jest dla grup dzieci i młodzieży, dorosłych lub całych rodzin. Wyjeżdżamy autokarem ze Szczecina i zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa i wspaniałej zabawy na najlepszych europejskich nartostradach.

Szkolenia narciarskie na obozach w Alpach

Uczestnicy naszych obozów codziennie odbywają szkolenia z jazdy na nartach. Oferujemy kursy dla osób początkujących i zaawansowanych w kilkuosobowych grupach. Nauczymy Cię jak poprawnie trzymać sylwetkę i jak zachować się na stoku. Pokażemy Ci też jak wybrać odpowiedni sprzęt i jak o niego zadbać, by posłużył jak najdłużej. Poznasz z nami rozmaite techniki jazdy na nartach w różnych warunkach. Na wybranych turnusach możesz też skorzystać z oferty szkolenia snowboardowego.

Dokąd Cię zabierzemy? Obozy narciarskie w Austrii lub Włoszech

Nasze obozy organizujemy w wielu znakomitych ośrodkach po austriackiej i włoskiej stronie Alp. W Austrii szusujemy w Grossglockner Resort Kals-Matrei, w pobliżu najwyższego szczytu w tym kraju. Jeśli wolisz Alpy włoskie, możesz wyjechać z nami między innymi do Sella Ronda, Eisecktal lub Skiramy. Możemy też zabrać Cię do Doliny Aosty. Każdy z tych ośrodków ma swój unikalny klimat i umiejscowiony jest wśród wysokich alpejskich szczytów. Niezależnie od wybranej lokalizacji, możesz liczyć na pobyt w komfortowych apartamentach i wiele atrakcji popołudniowo-wieczornych.

Zimowa przygoda w Alpach dla dzieci i młodzieży

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia. Szkolenia oraz atrakcje apres-ski dostosowaliśmy do różnych grup wiekowych uczestników. Początkujące dzieci i młodzież trenują na oślej łączce, czyli specjalnie wydzielonym obszarze dla początkujących. Uczestników z pewnym poziomem umiejętności zabieramy na prostsze trasy.
W trakcie naszych obozów dzieci nie tylko trenują, ale i biorą udział w zabawach i grach na powietrzu. Po powrocie ze stoku proponujemy animacje w hotelowej sali zabaw.

Fantastyczne obozy narciarskie dla dorosłych

Nasza oferta to również obozy narciarskie dla dorosłych w każdym wieku. To znakomita okazja do poznania pasjonatów narciarstwa z całego świata i do zabawy ze znajomymi. Możesz wyjechać z grupą przyjaciół, współpracowników lub studentów i zintegrować się w świetnej atmosferze. Oprócz szkoleń i jazdy na stokach, zapewniamy atrakcje w postaci spa, kosztowania regionalnej kuchni czy zwiedzania urokliwych alpejskich miejscowości.

Alpy – obozy narciarskie dla rodzin

Jeśli planujesz śnieżne szaleństwo ze swoimi pociechami, zdecyduj się na obóz zorganizowany przez profesjonalistów. Zapewniamy szkolenia narciarskie dla wszystkich członków rodziny dostosowane do ich wieku. Przez cały obóz uczestników obejmuje opieka instruktora i rezydenta oraz ubezpieczenie narciarskie. Możesz więc być spokojny o bezpieczeństwo swoje i swoich dzieci. Oferujemy również szereg atrakcji apres-ski, które zapewnią znakomitą zabawę dorosłym i dzieciom.

Zgłoś się już teraz – przeżyj wspaniałe chwile w gronie pasjonatów narciarstwa na obozie w Alpach

Sprawdź, czy są jeszcze miejsca na wyjazd na obóz narciarski z Wysocki-Ski. Wybierz swoją wymarzoną lokalizację i skorzystaj z oferty dopiętej na ostatni guzik. Nasze obozy organizujemy tak, aby dopasować je do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Dowiedz się więcej i już teraz zarezerwuj miejsca na wspaniałą zimową przygodę!