Kadra

Kadra

Antoni Wysocki – Senior, od wielu lat popularyzuje narciarstwo. Posiada uprawnienia IVSI (Międzynarodowy Instruktor Narciarstwa Alpejskiego), wieloletni trener sekcji narciarstwa alpejskiego przy Uniwersytecie Szczecińskim, członek SITN (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa). Ponadto gra w siatkówkę, jeździ na rowerze, a także pływa. W wolnych chwilach z zapałem oddaje się wędkowaniu. Wesołe usposobienie oraz poważne i rzetelne podejście do tematu nart powoduje,
że szkolenia z Seniorem cieszą się ogromnym powodzeniem.

Tomasz Wysocki – Junior, od dzieciństwa związany z narciarstwem. Pierwsze kroki na stoku stawiał pod czujnym okiem rodziców już w wieku 3 lat. Medalista Akademickich Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim, jest także kilkukrotnym Akademickim Mistrzem Woj. Zachodniopom; członek SITN i IVSI,  licencjonowany pilot wycieczek zagranicznych. Z przyjemnością zarazi Państwa swoją pasją, jaką jest narciarstwo.

Jurek – instruktor narciarstwa zjazdowego (członek SITN, IVSI). Od dziecka związany
z narciarstwem. Zamiłowanie do nart przejął od ojca, który był instruktorem PZN.
W młodości również zawodnik klubów koszykarskich MKS Pogoń i AZS-PS. Pasjonat jazdy poza trasami. Uczestnik wypraw freeride`owych i heliskiing`owych, m .in. na Kaukaz i do Rumunii. Jako instruktor, obok programu nauczania PZN wykorzystuje wieloletnie doświadczenie do nieszablonowego szkolenia narciarskiego.

Marek – instruktor narciarstwa zjazdowego (uprawnienia SITN, IVSI). Medalista Akademickich Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Województwa Zachodniopom.
w Narciarstwie Alpejskim. Posiada duże doświadczenie w szkoleniu dzieci, młodzieży
i dorosłych. W sezonie 2001-2002 pracował jako instruktor w Stanach Zjednoczonych. Oprócz kwalifikacji instruktorskich jest dyplomowanym trenerem tenisa ziemnego.

Beata – góralka, instruktorka narciarstwa. Od zawsze związana z narciarstwem, na co dzień instruktor narciarstwa na stoku Kopa w Karpaczu.  Specjalizuje się w szkoleniu dzieci i młodzieży. Pozytywne nastawienie, cierpliwość i kreatywność to mocne cechy sprawiające, że jej zajęcia są zawsze ciekawe.

Karolina – miłośniczka wszelkich sportów letnich i zimowych. Instruktorka rekreacji ruchowej. Od wielu lat związana ze sportem. Swoją pasją zaraża innych, podczas prowadzonych przez siebie zajęć na snowboardzie, łyżwach, rolkach oraz na fitnessie. Doskonale przygotowana pedagogicznie; posiada ogromne doświadczenie w pracy
z dziećmi jako animator i wychowawca, zdobyte na licznych koloniach i obozach.

Kasia – góralka, instruktorka narciarstwa. Od 4 roku życia związana z narciarstwem.
Od wielu lat instruktor PZN-SITN i animator, głównie w pracy z dziećmi. Na co dzień instruktor narciarstwa w Karpaczu. Zawsze w centrum uwagi, głośna, uśmiechnięta, cierpliwa i kreatywna. Od niedawna zafascynowana Mountainboard-em. Wszyscy mówią, że jej uśmiech wprawia w dobry nastrój każdego.

Marta – absolwentka Politechniki Poznańskiej. Instruktor narciarstwa. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, które zdobywała nie tylko na stoku, ale także pracując jako opiekunka. Wkłada wiele serca w szkolenie najmłodszych adeptów narciarstwa, a duża doza cierpliwości i uśmiechu pozwala zażegnać każdy kryzys na stoku. Wolne chwile poświęca na fitness i pieczenie ciast.

Michał – instruktor narciarstwa zjazdowego (członek SITN, IVSI), zawodnik i medalista sportowej odmiany Nordic Walking. Posiada wieloletnie doświadczenie metodyczne
w nauce dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym osób niepełnosprawnych. Z wykształcenia
i zamiłowania pedagog, specjalista w dziedzinie procesów kształcenia. Organizator licznych wydarzeń kulturalnych i sportowych, w tym Freestyle City Festiwal (2010 – 2014), integrujących środowisko sportów ekstremalnych i kultury freestylowej.
Jego motto narciarskie: gdzie wszyscy jeżdżą tak samo, nikt nie jeździ zbyt wiele…

Dominika – instruktorka narciarstwa zjazdowego (SITN, IVSI). W przeszłości związana ze sportem wyczynowym, a w tej chwili uprawiająca amatorsko kitesurfingu. Uwielbia jazdę poza trasą. Pracownik naukowo – dydaktyczny Akademii Wychowania Fizycznego
i Sportu w Gdańsku w zakresie psychologii. Z przyjemnością prowadzi zajęcia zarówno ze studentami jak również z dziećmi i młodzieżą.

Danka – absolwentka Turystyki i Rekreacji na AWF. Z licznymi sukcesami trener i zawodnik w narciarstwie alpejskim: czterokrotna amatorska mistrzyni Polski, kilkukrotna mistrzyni Wielkopolski w GS, wychowawca kilkunastu mistrzów Wielkopolski i Polski w randze ogólnopolskiej Family Cup. Instruktor narciarstwa PZN-SITN, a także trener personalny, instruktor fitness i windsurfingu.

Piotrek – pracownik AWFiS w Gdańsku. Instruktor PZN-SITN z międzynarodowymi uprawnieniami zawodowymi ISIA. Chociaż już od wielu lat na nartach ciągle tęsknym okiem spogląda na dziewicze stoki z puchem. Uczestnik INTERSKI w Korei oraz prelegent na kongresach Ski&Science. Autor artykułów z badań podczas Pucharów Świata FIS.

Wojtek – Doktor nauk o Kulturze Fizycznej, pracownik AWFiS w Gdańsku, trener klasy mistrzowskiej w unihokeju oraz II klasy w narciarstwie alpejskim. Instruktor PZN-SITN oraz w kilku innych dyscyplinach. Prowadził drużynę mistrza Polski i kadrę narodową kobiet w unihokeju. Wieloletnie doświadczenie narciarskie zawarł w poradniku: „Zabawy na stoku, czyli jak uczyć dzieci jeździć na nartach”. Absolwent studiów podyplomowych
z zakresu psychologii sportu.

Michał – mimo, że znajduje się dopiero na początku swej instruktorskiej drogi, został już przez nas sprawdzony jako instruktor grupy dziecięcej. Swoją przygodę narciarską zaczął w wieku 3 lat (tata Wojtek) i jak sam mówi, nie ma zamiaru jej kończyć! Poza sezonem zwykle pracuje z dziećmi jako animator, dlatego jazda z maluchami sprawia mu wiele frajdy! Na co dzień jest studentem dwóch kierunków: psychologii i socjologii
w Trójmieście.

Julka – studentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Miłością do nart zarazili ją rodzice, stawiając na nartach jako dwulatkę. Technikę narciarską doskonaliła pod okiem taty (Wojtka) – instruktora PZN. Jest pełna empatii i cierpliwości dla swoich podopiecznych, którym przekazuje dużo uśmiechu i pozytywnej energii. Mimo młodego wieku, ma już bogate doświadczenie w pracy z dziećmi , zdobyte podczas wielu obozów i wyjazdów narciarskich.

Marek – miłośnik sportu. Od małego związany z narciarstwem. Obecnie instruktor SITN-PZN.  Poza narciarstwem zjazdowym uprawia także skituring, turystykę wysokogórską (Alpy, Himalaje), a latem sporty wodne, posiada licencję nurka, patent żeglarski. Organizator zajęć dla dzieci w zielonych szkołach.