O nas

WYSOCKI-SKI SZKOŁA NARCIARSKA PZN

Wysocki-ski to marka firmy Wysockitravel.pl. Jesteśmy firmą rodzinną i z pasją oddajemy się narciarstwu. Jesteśmy Licencjonowaną Szkołą Narciarską Polskiego Związku Narciarskiego, która od 2002 roku jest organizatorem wyjazdów narciarskich, gwarantującym kompleksową obsługę klienta od zakwaterowania, transportu
i ubezpieczenia po szkolenia narciarskie z wykwalifikowanym instruktorem, zimowe przedszkole i bogaty program atrakcji po nartach.

Zadbamy o wszystko! Pakuj walizki i ruszaj z nami na alpejskie stoki!

CHARAKTERYZUJĄ NAS:

  • Osobiste zaangażowanie i dbałość o szczegóły
  • Kompleksowa organizacja wyjazdu
  • Szkolenie narciarskie w cenie – polscy instruktorzy
  • Maksimum bezpieczeństwa pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów i animatorów
  • Autorski program nauczania i spędzania wolnego czasu
  • Niepowtarzalna atmosfera na każdym wyjeździe

Wspólnie z Wami odwiedziliśmy już ponad 60 ośrodków narciarskich. Miasta, z których organizujemy wyjazdy narciarskie to Szczecin, Stargard, Wałcz, Piła i Bydgoszcz. Naszą ofertę kierujemy do osób, które oczekują wysokiej jakości usług w przystępnych cenach. Wybieramy miejsca, które pozwalają na przygotowanie ciekawej oferty i dają gwarancję dobrych warunków pobytowych w najlepszych ośrodkach narciarskich. Aby umilić wieczorny wypoczynek zwracamy uwagę, by hotele i rezydencje posiadały bogate zaplecze rozrywkowe np. kompleks wellness i świetlicę.

Profesjonalizm i entuzjazm uzupełniliśmy wachlarzem pomysłów: zaskakujących, oryginalnych, ekstremalnych czyli takich, które rodzą się w głowach ludzi z pasją.

Gwarantujemy niezapomniane chwile spędzone w doborowym towarzystwie amatorów śniegowych szaleństw.