Wyjazdy na narty – Austria

Ski Hit

05–13.12.2020

Ski safari po stokach Tyrolu Wschodniego, Karyntii i Kitzbühel ... W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele lodowców i ponad 100 trzytysięczników... blisko 150 km tras...

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

ZERMATT

20-27.03.2021

Najlepszy ośrodek narciarski w Alpach w 2020 roku.
Najwyżej położony teren narciarski w Europie - do 3899.
Matterhorn - symbol Szwajcarii.
Najwyższe góry Europy, 200 km tras.

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Ski Juwel Alpbachtal – Wildschönau

22-31.01.2021

Ferie zachodniopomorskie, opolskie, mazowieckie
i dolnośląskie.
...109 km tras.. znalazł się w pierwszej dziesiątce rankingu obejmującego 80 ośrodków narciarskich Tyrolu.

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Lungo

05-14.03.2021

...6 kilometrowa trasa A1 cudownie szeroka i idealnie wyprofilowana uchodzi za najlepszą w Alpach!... Obertauern (austriacka Sella Ronda)... 250 km tras i blisko 60 wyciągów...

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Wyjazdy na narty do Austrii z Wysocki-Ski to oferta, którą kierujemy zarówno do dorosłych, jak i najmłodszych miłośników narciarstwa. Bajeczne austriackie stoki co roku przyciągają wielu adeptów i zaawansowanych narciarzy. W ramach naszej oferty zapewniamy dojazd komfortowym autokarem, profesjonalne szkolenia, zakwaterowanie i wiele atrakcji na stoku i poza nim. Podróżując do austriackiego Tyrolu, możesz liczyć na świetne warunki pogodowe i wspaniałe widoki. Gwarantujemy znakomitą infrastrukturę snowparków, pyszną tyrolską kuchnię, śnieg przez 100% czasu i moc wrażeń.

Jeśli narty to w Austrii – sprawdź dlaczego

Austria to doskonałe miejsce na narciarską przygodę. Światowej klasy ośrodki i kilkukilometrowe trasy narciarskie to gwarancja najlepszego aktywnego wypoczynku.
Alpy austriackie to idealne miejsce do szusowania na stoku. Najważniejsze powody, dla których warto wyjechać z nami na narty właśnie tam, to:

Zorganizowane wyjazdy narciarskie dla dzieci w austriackie Alpy

W ramach naszej oferty zapewniamy szeroką gamę atrakcji dla najmłodszych narciarzy. Jeśli podróżujesz rodzinnie z dziećmi, możesz liczyć na chwile relaksu wyłącznie w gronie dorosłych. Pomogą Ci je zapewnić animatorzy zabaw w świetlicach naszych ośrodków dla dzieci i instruktorzy jazdy na nartach. Najmłodsi mogą również spróbować jazdy na łyżwach, sankach czy snowboardzie.

Wyjazdy grupowe i indywidualne dla dorosłych – atrakcje na stoku i apres ski

Wyjazdy na narty w austriackie Alpy to oferta skierowana również do osób dorosłych i seniorów. Organizujemy niezapomniane wyjazdy grupowe i indywidualne dedykowane pracownikom, rodzinom, przyjaciołom i studentom. Zapewniamy kompleksowe szkolenia narciarskie na różnych poziomach zaawansowania. Po całodniowym szaleństwie na stoku, na uczestników czeka szeroka paleta atrakcji apres ski. Do ulubionych zaliczyć trzeba: curling z grzańcem, wieczór z kuchnią tyrolską, sauna czy zwiedzanie uroczych alpejskich miejscowości.

Dokąd Cię zabierzemy? Najlepsze austriackie ośrodki narciarskie

Jednym z kurortów, do którego chętnie zabieramy turystów, jest Grossglockner Resort Kals-Matrei we wschodnim Tyrolu. Malowniczo położony ośrodek w Parku Narodowym Wysokie Taury przy najwyższym szczycie Austrii Grossglockner. Zaletą tej lokalizacji jest nie tylko bogata infrastruktura, mnogość tras narciarskich (również w pobliskich ośrodkach tj. St. Jacob lub Sillian), ale i wspaniała pogoda. Przez niemal cały sezon jest słonecznie, dzięki czemu panują tu idealne warunki do narciarstwa. Polecamy również wspaniałe stoki w Ski Juwel czy w Lungo.

Wyjazd na narty do Austrii autokarem ze Szczecina i innych miejscowości

Uczestnikom naszych wyjazdów oferujemy dojazd do ośrodka komfortowym autokarem. Wyruszamy z wielu miejscowości w północno-zachodniej i północnej Polsce, a naszym głównym punktem wyjazdowym jest Szczecin. Poza tym możemy też zabrać Cię z Gdańska, Gdyni, Wejherowa, Wałcza, Słupska, Koszalina, Piły, Stargardu lub Bydgoszczy.
Za dodatkową opłatą pojedziemy po Ciebie do Kamienia Pomorskiego, Kołobrzegu, Świnoujścia, Szczecinka lub innego miasta.

Wybierz najlepsze stoki Austrii i sięgnij po niezapomnianą przygodę

Szusowanie po Alpach w Tyrolu to wspaniała okazja do wypoczynku, śmiechu i doskonałych wrażeń. Zapierające dech w piersiach krajobrazy pozwolą Ci zaczerpnąć spokoju,
a narciarska przygoda – zaznać doskonałej zabawy. Zaszalej na stoku i ciesz się wolnością wśród śnieżnej bieli Alp. Dowiedz się więcej o naszej ofercie i przeżyj chwile, do których będziesz chciał wracać.