Wyjazdy na narty – Austria

Ski Hit

05–13.12.2020

Ski safari po stokach Tyrolu Wschodniego, Karyntii i Kitzbühel ... W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele lodowców i ponad 100 trzytysięczników... blisko 150 km tras...

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

ZERMATT

20-27.03.2021

Najlepszy ośrodek narciarski w Alpach w 2020 roku.
Najwyżej położony teren narciarski w Europie - do 3899.
Matterhorn - symbol Szwajcarii.
Najwyższe góry Europy, 200 km tras.

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Lungo

05-14.03.2021

...6 kilometrowa trasa A1 cudownie szeroka i idealnie wyprofilowana uchodzi za najlepszą w Alpach!... Obertauern (austriacka Sella Ronda)... 250 km tras i blisko 60 wyciągów...

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Wyjazdy na narty do Austrii z Wysocki-Ski to oferta, którą kierujemy zarówno do dorosłych, jak i najmłodszych miłośników narciarstwa. Bajeczne austriackie stoki co roku przyciągają wielu adeptów i zaawansowanych narciarzy. W ramach naszej oferty zapewniamy dojazd komfortowym autokarem, profesjonalne szkolenia, zakwaterowanie i wiele atrakcji na stoku i poza nim. Podróżując do austriackiego Tyrolu, możesz liczyć na świetne warunki pogodowe i wspaniałe widoki. Gwarantujemy znakomitą infrastrukturę snowparków, pyszną tyrolską kuchnię, śnieg przez 100% czasu i moc wrażeń.

Jeśli narty to w Austrii – sprawdź dlaczego

Austria to doskonałe miejsce na narciarską przygodę. Światowej klasy ośrodki i kilkukilometrowe trasy narciarskie to gwarancja najlepszego aktywnego wypoczynku.
Alpy austriackie to idealne miejsce do szusowania na stoku. Najważniejsze powody, dla których warto wyjechać z nami na narty właśnie tam, to:

Zorganizowane wyjazdy narciarskie dla dzieci w austriackie Alpy

W ramach naszej oferty zapewniamy szeroką gamę atrakcji dla najmłodszych narciarzy. Jeśli podróżujesz rodzinnie z dziećmi, możesz liczyć na chwile relaksu wyłącznie w gronie dorosłych. Pomogą Ci je zapewnić animatorzy zabaw w świetlicach naszych ośrodków dla dzieci i instruktorzy jazdy na nartach. Najmłodsi mogą również spróbować jazdy na łyżwach, sankach czy snowboardzie.

Wyjazdy grupowe i indywidualne dla dorosłych – atrakcje na stoku i apres ski

Wyjazdy na narty w austriackie Alpy to oferta skierowana również do osób dorosłych i seniorów. Organizujemy niezapomniane wyjazdy grupowe i indywidualne dedykowane pracownikom, rodzinom, przyjaciołom i studentom. Zapewniamy kompleksowe szkolenia narciarskie na różnych poziomach zaawansowania. Po całodniowym szaleństwie na stoku, na uczestników czeka szeroka paleta atrakcji apres ski. Do ulubionych zaliczyć trzeba: curling z grzańcem, wieczór z kuchnią tyrolską, sauna czy zwiedzanie uroczych alpejskich miejscowości.

Dokąd Cię zabierzemy? Najlepsze austriackie ośrodki narciarskie

Jednym z kurortów, do którego chętnie zabieramy turystów, jest Grossglockner Resort Kals-Matrei we wschodnim Tyrolu. Malowniczo położony ośrodek w Parku Narodowym Wysokie Taury przy najwyższym szczycie Austrii Grossglockner. Zaletą tej lokalizacji jest nie tylko bogata infrastruktura, mnogość tras narciarskich (również w pobliskich ośrodkach tj. St. Jacob lub Sillian), ale i wspaniała pogoda. Przez niemal cały sezon jest słonecznie, dzięki czemu panują tu idealne warunki do narciarstwa. Polecamy również wspaniałe stoki w Lungo.

Wyjazd na narty do Austrii autokarem ze Szczecina i innych miejscowości

Uczestnikom naszych wyjazdów oferujemy dojazd do ośrodka komfortowym autokarem. Wyruszamy z wielu miejscowości w północno-zachodniej i północnej Polsce, a naszym głównym punktem wyjazdowym jest Szczecin. Poza tym możemy też zabrać Cię ze Słupska, Koszalina lub Kołobnrzegu.
Za dodatkową opłatą pojedziemy po Ciebie do Kamienia Pomorskiego, Świnoujścia, Szczecinka, Wejherowa, Gdańska lub innego miasta.

Wybierz najlepsze stoki Austrii i sięgnij po niezapomnianą przygodę

Szusowanie po Alpach w Tyrolu to wspaniała okazja do wypoczynku, śmiechu i doskonałych wrażeń. Zapierające dech w piersiach krajobrazy pozwolą Ci zaczerpnąć spokoju,
a narciarska przygoda – zaznać doskonałej zabawy. Zaszalej na stoku i ciesz się wolnością wśród śnieżnej bieli Alp. Dowiedz się więcej o naszej ofercie i przeżyj chwile, do których będziesz chciał wracać.