Narty – ferie

SKIRAMA DOLOMITI ADAMELLO BRENTA

10–19.02.2023

zimowe przedszkole i niania na stoku
szkolenie narciarskie w cenie
kompleks wellness z basenem
300 m od wyciągów

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

San Martino di Castrozza/Passo Rolle

03–11.02.2024

bajeczne widoki na Dolomity
szkółka narciarska dla dzieci
kompleks wellness
lodowisko i basen

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Ferie zimowe w Alpach to doskonały pomysł dla dzieci szkolnych, przedszkolnych, studentów i całych rodzin. Zapraszamy na perfekcyjnie zorganizowane, dopięte na ostatni guzik wczasy w światowej klasy ośrodkach. Organizujemy dojazd, szkółki narciarskie i wiele dostosowanych do wieku uczestników atrakcji apres-ski. Dbamy o rewelacyjną zabawę, komfort i bezpieczeństwo wszystkich naszych uczestników. Poznaj naszą ofertę i poczuj zew zimowej przygody.

WYJAZDY NARCIARSKIE NA FERIE – CO ZAWIERA OFERTA?

Wysocki-Ski przygotował najbardziej kompleksową ofertę ferii zimowych. W cenie naszych wyjazdów zyskujesz wszystko, czego potrzeba, aby Twój wyjazd stał się wspaniałą przygodą. Zamiast martwić się dodatkowymi opłatami, możesz więc rozplanować budżet na ulubione rozrywki spoza oferty. Wyjazd na ferie z naszą firmą obejmuje:

Gdzie możemy Cię zabrać na ferie?

Oferujemy kompleksowo zorganizowane ferie narciarskie w wielu światowej sławy ośrodkach alpejskich. Zabierzemy Cię komfortowym autokarem do Włoch, Francji lub Austrii.
Co roku kompletujemy naszą ofertę od nowa bazując na sprawdzonych ośrodkach i najkorzystniejszych promocjach. Zapraszamy do San Martino di Castrozza. Możemy też zabrać Cię do Skirama Dolomiti Adamello Brenta. Te i inne renomowane ośrodki z naszej oferty ulokowane są w pobliżu najwyższych alpejskich szczytów. Panują tam doskonałe warunki zarówno do nauki jazdy na nartach, jak i do zabawy.

Komu dedykujemy ofertę wyjazdów narciarskich na ferie?

Ofertę wyjazdu w Alpy na ferie kierujemy zarówno do miłośników narciarstwa, jak i zupełnych amatorów. Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, a także studentów
i całe rodziny. Zapewniamy moc różnorodnych atrakcji. Podczas szkoleń narciarskich uczestników dzielimy na grupy wiekowe i różne poziomy zaawansowania. Z dostępnych rozrywek apres-ski skorzystać mogą osoby z ograniczonym budżetem i Ci, którzy nie żałują pieniędzy na luksus.

Ferie na nartach dla najmłodszych – maluchowe przedszkole

Chcesz podarować swoim najmłodszym pociechom niezwykłą przygodę pod okiem doświadczonych opiekunów? Organizujemy zimowe przedszkola dla maluchów w alpejskich ośrodkach. Dzieci spędzają aktywnie czas z animatorami, nianią i instruktorami, którzy dbają o ich bezpieczeństwo i świetną zabawę. Aktywne ferie wśród rówieśników i troskliwych opiekunów pomogą im też rozwinąć umiejętności społeczne. W czasie, gdy Twoje dzieci przeżywają rewelacyjną przygodę, ich rodzice mogą odpocząć, zwolnić i wspólnie zaczerpnąć relaksu.

Ferie zimowe dla dzieci i młodzieży szkolnej

Ferie zimowe zbliżają się długimi krokami. Zaplanuj swoim dzieciom najwspanialszy wypoczynek od szkolnych obowiązków i rutyny przy biurku. Wyjazd na narty w Alpy to oferta, którą kierujemy zarówno dla uczniów podstawówki, jak i szkół średnich. Uczestników dzielimy na niewielkie grupy wedle wieku i poziomu zaawansowania. Dzięki temu mają okazję integrować się w gronie podobnych im rówieśników i maksymalnie wykorzystać czas. Oprócz szaleństwa na stoku zapewniamy wiele form rozrywki w ośrodku i w miejscowości docelowej. Na Twoje dziecko czekają konkursy, animacje, domowe kino, kulig, zwiedzanie i wiele innych atrakcji.

Ferie na nartach dla rodzin z dziećmi – rodzinne wczasy w scenerii Alp

Ferie zimowe to moment, kiedy rodzice mogą nadrobić odkładane na później chwile z dziećmi. Jeśli wybieracie się razem w Alpy, gwarantujemy, że przywieziecie stamtąd wspaniałe rodzinne wspomnienia. Rodzicom i dzieciom oferujemy dostosowane do poziomu każdego ucznia szkolenia narciarskie na oślej łączce i stokach. Zapewniamy atrakcje dla całej rodziny, jak i osobno dla rodziców i dla dzieci. Opieka znakomitego animatora pozwoli rodzicom nacieszyć się Alpami we dwoje, podczas gdy dziecko bawić się będzie w najlepsze.

Ferie studenckie? Spędź je szusując w Alpach

Czeka Cię ciężka sesja? Odreaguj ją na stoku narciarskim w najlepszym towarzystwie. W Alpach czeka na Ciebie białe szaleństwo, imprezy do rana, regionalne drinki, pizza, kręgle
i wiele innych atrakcji. Ferie studenckie to idealny czas, by nawiązać nowe znajomości. Nauczymy Cię jeździć na nartach w świetnej atmosferze, abyś poczuł wolność, jaką daje śmiganie po ośnieżonych stokach. Po intensywnej pracy i zarwanych nocach ferie pełne beztroski i wspaniałych wrażeń po prostu Ci się należą.

Bezpieczeństwo przede wszystkim – jak dbamy o małych i dużych narciarzy podczas wyjazdów?

Wysocki-Ski to profesjonalna firma, która nie pozwala na żadne niedopatrzenia w kwestii bezpieczeństwa Klientów. Biorąc pod opiekę dzieci i młodzież, gwarantujemy, że będą
z nami bezpieczne. Zapewniamy naukę jazdy na nartach i zasad bezpieczeństwa na stoku pod okiem doświadczonych instruktorów. Do kurortów zabierają nas wytrawni kierowcy, którzy doskonale znają górskie drogi. Nasze autokary są w doskonałym stanie technicznym. Powierzając nam swoje dzieci, możesz mieć pewność, że są pod całodobową opieką najlepszych instruktorów i animatorów.

Wybierz odpowiedzialną firmę, która zorganizuje bezpieczne ferie zimowe i doskonałą zabawę

Jeśli zależy Ci na perfekcyjnej organizacji, bezpieczeństwie i świetnej zabawie, Wysocki-Ski spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zapewniamy szeroki wachlarz atrakcji, profesjonalne szkolenia i moc atrakcji dla najmłodszych i dla dorosłych. Zdaj się na organizatora z doświadczeniem i wyjedź na zasłużony wypoczynek w malownicze Alpy.
Wybierz ośrodek i zarezerwuj miejsca na pełne białego szaleństwa ferie zimowe.