Apres-ski

Dzień narciarza, czy snowboardzisty nie kończy się przecież na stoku! Staramy się, żeby dobra zabawa trwała cały dzień, dlatego wieczorem, po nartach proponujemy dodatkowe atrakcje.

W zależności od wyjazdu w naszym programie rozrywkowym znajdują się: wypady na basen i termywieczory taneczne, czy z kuchnią regionalną, degustacje lokalnych produktów, a dla wszystkich tych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę oraz rozwinąć umiejętności wykład o narciarstwie (sprzęt i technika jazdy) i video analiza.

Poza autorskim programem animacji korzystamy z lokalnych atrakcji oferowanych przez ośrodek narciarski takich jak: tory saneczkowe, wędrówki z pochodniami, kulig, lodowisko, curling, zjazd na oponach… Wszystkie z nich monitorujemy i opisujemy w przygotowanym przez nas przewodniku, w którym znajdziecie również wiele ciekawostek i informacji o regionie, jego historii i kuchni.

Większość obiektów w naszej ofercie posiada kompleks wellness, gdzie można wypocząć i nabrać sił przed kolejnym dniem na stoku oraz świetlicę, w której wieczorami miło spędzamy czas na wspólnej zabawie.