OBOZY NARCIARSKIE – ALPY

Grossglockner Resort Kals-Matrei

10–18.12.2022

najwyższe góry Austrii – pewny śnieg
szkolenie narciarskie w cenie
luksusowe apartamenty
600 m od wyciągów

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

SKIRAMA DOLOMITI ADAMELLO BRENTA

10–19.02.2023

zimowe przedszkole i niania na stoku
szkolenie narciarskie w cenie
kompleks wellness z basenem
300 m od wyciągów

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

San Martino di Castrozza/Passo Rolle

03–11.02.2024

bajeczne widoki na Dolomity
szkółka narciarska dla dzieci
kompleks wellness
lodowisko i basen

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Lungo

03–12.03.2023

ski safari – 250 km tras
Obertauern – austriacka Sella Ronda
trasa narciarska A1 – najlepsza w Alpach!
szkolenie narciarskie w cenie

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Skirama Dolomiti Adamello Brenta

16–25.02.2024

230 km tras
szkolenie narciarskie w cenie
kompleks wellness
dobra lokalizacja

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Dolina Aosty

17–26.03.2023

Mont Blanc i najwyższe góry Europy
luksusowe apartamenty odnowione w 2022
apartamenty bezpośrednio przy stoku
szkolenie narciarskie w cenie

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.

Więcej informacji

Wysocki-Ski oferuje doskonale zorganizowane, kompleksowe i pełne atrakcji obozy narciarskie w Alpach austriackich, włoskich i francuskich. Łączymy zabawę
na stoku z intensywnym szkoleniem prowadzonym przez doświadczonych instruktorów jazdy na nartach. Nasza oferta przeznaczona jest dla grup dzieci i młodzieży, dorosłych lub całych rodzin. Wyjeżdżamy autokarem ze Szczecina, Słupska, Koszalina i Kołobrzegu i zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa i wspaniałej zabawy na najlepszych europejskich nartostradach.

Szkolenia narciarskie na obozach w Alpach

Uczestnicy naszych obozów codziennie odbywają szkolenia z jazdy na nartach. Oferujemy kursy dla osób początkujących i zaawansowanych w kilkuosobowych grupach. Nauczymy Cię jak poprawnie trzymać sylwetkę i jak zachować się na stoku. Pokażemy Ci też jak wybrać odpowiedni sprzęt i jak o niego zadbać, by posłużył jak najdłużej. Poznasz z nami rozmaite techniki jazdy na nartach w różnych warunkach. Na wybranych turnusach możesz też skorzystać z oferty szkolenia snowboardowego.

Dokąd Cię zabierzemy? Obozy narciarskie w Austrii lub Włoszech

Nasze obozy organizujemy w wielu znakomitych ośrodkach po austriackiej i włoskiej stronie Alp. W Austrii szusujemy w Grossglockner Resort Kals-Matrei, w pobliżu najwyższego szczytu w tym kraju. Jeśli wolisz Alpy włoskie, możesz wyjechać z nami między innymi do San Martino do Castrozza lub Skiramy. Możemy też zabrać Cię do Doliny Aosty. Każdy z tych ośrodków ma swój unikalny klimat i umiejscowiony jest wśród wysokich alpejskich szczytów. Niezależnie od wybranej lokalizacji, możesz liczyć na pobyt w komfortowych apartamentach i wiele atrakcji popołudniowo-wieczornych.

Zimowa przygoda w Alpach dla dzieci i młodzieży

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia. Szkolenia oraz atrakcje apres-ski dostosowaliśmy do różnych grup wiekowych uczestników. Początkujące dzieci i młodzież trenują na oślej łączce, czyli specjalnie wydzielonym obszarze dla początkujących. Uczestników z pewnym poziomem umiejętności zabieramy na prostsze trasy.
W trakcie naszych obozów dzieci nie tylko trenują, ale i biorą udział w zabawach i grach na powietrzu. Po powrocie ze stoku proponujemy animacje w hotelowej sali zabaw.

Fantastyczne obozy narciarskie dla dorosłych

Nasza oferta to również obozy narciarskie dla dorosłych w każdym wieku. To znakomita okazja do poznania pasjonatów narciarstwa z całego świata i do zabawy ze znajomymi. Możesz wyjechać z grupą przyjaciół, współpracowników lub studentów i zintegrować się w świetnej atmosferze. Oprócz szkoleń i jazdy na stokach, zapewniamy atrakcje w postaci spa, kosztowania regionalnej kuchni czy zwiedzania urokliwych alpejskich miejscowości.

Alpy – obozy narciarskie dla rodzin

Jeśli planujesz śnieżne szaleństwo ze swoimi pociechami, zdecyduj się na obóz zorganizowany przez profesjonalistów. Zapewniamy szkolenia narciarskie dla wszystkich członków rodziny dostosowane do ich wieku. Przez cały obóz uczestników obejmuje opieka instruktora i rezydenta oraz ubezpieczenie narciarskie. Możesz więc być spokojny o bezpieczeństwo swoje i swoich dzieci. Oferujemy również szereg atrakcji apres-ski, które zapewnią znakomitą zabawę dorosłym i dzieciom.

Zgłoś się już teraz – przeżyj wspaniałe chwile w gronie pasjonatów narciarstwa na obozie w Alpach

Sprawdź, czy są jeszcze miejsca na wyjazd na obóz narciarski z Wysocki-Ski. Wybierz swoją wymarzoną lokalizację i skorzystaj z oferty dopiętej na ostatni guzik. Nasze obozy organizujemy tak, aby dopasować je do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Dowiedz się więcej i już teraz zarezerwuj miejsca na wspaniałą zimową przygodę!