Wyjazdy na narty – Włochy


ALPE LUSIA – SAN PELLEGRINO

31.01–09.02.2020

… część największego na Świecie kompleksu Dolomiti Superski, wielokrotnie zdobywał pierwsze miejsce w rankingu najlepszych terenów narciarskich we Włoszech…

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.


Więcej informacji

SKIRAMA DOLOMITI ADAMELLO BRENTA

07–16.02.2020

… Nowoczesna 100-osobowa kabina wynosi narciarzy na wysokość 3000 m, skąd prowadzi najdłuższa,
8-kilometrowa trasa regionu. Jeden karnet obejmujący ponad 230 km tras zjazdowych…

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.


Więcej informacji

SKIRAMA DOLOMITI ADAMELLO BRENTA

14–23.02.2020

… Nowoczesna 100-osobowa kabina wynosi narciarzy na wysokość 3000 m, skąd prowadzi najdłuższa,
8-kilometrowa trasa regionu. Jeden karnet obejmujący ponad 230 km tras zjazdowych…

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.


Więcej informacji

Alta Valtellina

21.02–01.03.2020

… 4 prestiżowe ośrodki narciarskie: Livigno, Bormio, Santa Caterina i Cima Piazzi-San Colombano…
do dyspozycji narciarzy 225 km tras… oraz termy w Bormio i strefa bezcłowa w Livigno

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.


Więcej informacji

Eisacktal

28.02–08.03.2020

… 100 km doskonale przygotowanych tras… Znakiem rozpoznawczym resortu jest Trametsch – ponad 8 km, najdłuższa trasa Południowego Tyrolu…Wysoko położony teren narciarski, szerokie stoki, …

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.


Więcej informacji

Dolina Aosty

13–22.03.2020

…najwyższe szczyty Europy: Mont Blanc 4810 m… Startująca z Courmayeur najnowocześniejsza na świecie kolej linowa SkyWay zabiera turystów w same serce masywu Mont Blanc na wysokość 3500 m…

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.


Więcej informacji

Sella Ronda

20–29.03.2020

… bez odpinania nart można przemieszczać się między: Val Gardena, Alta Badia, Val di Fassa i Arabba, które oferują łącznie ponad 500 km tras… Nie można pominąć Marmolady, najwyższej góry Dolomitów – 3342 m…

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.


Więcej informacji

Firma Wysocki-Ski oferuje profesjonalnie zorganizowane, niezapomniane wyjazdy na narty do alpejskich kurortów we Włoszech. Zapewniamy bezpieczny dojazd autokarem, kompleksowe szkolenia oraz całą gamę atrakcji dla dzieci i dorosłych. Organizujemy ferie zimowe oraz wypady integracyjne i sportowe w wielu wysokiej klasy kurortach. Nasza oferta to wyjazdy indywidualne i grupowe dla rodzin, grup przyjaciół, pracowników, uczniów czy studentów. We Włoszech możesz liczyć na idealnie naśnieżone stoki, nowoczesne skibusy i bazy noclegowe, najlepsze snowparki a także całą gamę atrakcji dodatkowych. Pojedź z nami w Alpy i przeżyj emocjonującą przygodę narciarską z niezawodnym i doświadczonym organizatorem.

Dlaczego Włochy są idealnym miejscem na zimowe szaleństwo?

We Włoszech jest wiele kurortów narciarskich oferujących znakomite warunki zarówno na stokach, jak i poza nimi. Bez względu na lokalizację niemal zawsze można tu liczyć na świetną pogodę i śnieg. Słońce na stokach może czasem powodować topnienie śniegu. Jednak w takich sytuacjach we Włoszech stoki są na bieżąco dośnieżane sztucznie. Włoskie Alpy są doskonale przystosowane do wymagań turystów z całego świata. Znajdziesz tu idealne trasy narciarskie dla dorosłych i dzieci. Wśród ważnych atutów zimowego szaleństwa we Włoszech wymienić można:

  • najdłuższy w Europie sezon narciarski – szusować tu można aż 4-5 miesięcy (od grudnia do kwietnia),
  • przepiękny krajobraz urozmaicony jeziorami i parkami przyrody,
  • bogatą ofertę barów i restauracji, serwujących pyszną włoską kuchnię, espresso i bombardino,
  • wieczory z prawdziwą włoską pizzą,
  • doskonale przygotowane ośrodki noclegowe oraz wiele atrakcji aprѐs ski,
  • wysokiej klasy wyciągi i snowparki.

Zorganizowane wyjazdy narciarskie – moc atrakcji dla dzieci

Nasza oferta zawiera wyjazdy narciarskie dla dzieci i młodzieży do włoskich Alp. Zapewniamy profesjonalne szkolenia w ramach szkółek narciarskich na mini stokach pod okiem doświadczonego instruktora. Po zabawie na stoku dzieci mogą liczyć na mnóstwo atrakcji. Oferujemy rozmaite, emocjonujące gry i zabawy w ogrzewanych świetlicach i na śniegu pod opieką animatorów. W wolnym czasie młodzi adepci narciarstwa mogą też spróbować swoich sił w innych sportach zimowych. Dbamy o bezpieczeństwo dzieci i zapewniamy przednią zabawę na stoku i poza nim. Zorganizujemy ferie zimowe dla klas i grup przyjaciół oraz zajmiemy się Waszymi pociechami podczas rodzinnego wyjazdu.

Narty we Włoszech – najlepsze wyjazdy indywidualne i grupowe dla dorosłych

Wysocki-Ski to także bogata oferta dla dorosłych, w tym specjalna oferta dla seniorów. Organizujemy niezapomniane wypady we włoskie góry dla wszystkich miłośników narciarstwa – rodzin, przyjaciół, czy singli. Oferujemy też najlepsze wyjazdy integracyjne dla pracowników i studentów. Oprócz doskonałych warunków na stokach, zapewniamy całe zaplecze rewelacyjnych atrakcji aprѐs ski. Należą do nich imprezy taneczne, łyżwy, sanki, kulig, spa, sauna, termy, bogactwo kuchni włoskiej i wiele innych. Wyjeżdżając z nami, możesz sam ustalić idealne proporcje szaleństwa i adrenaliny do relaksu i wypoczynku.

Gdzie we Włoszech są najlepsze warunki do jazdy na nartach?

Kurorty narciarskie we Włoszech należą do najchętniej odwiedzanych w Europie. Zabieramy Cię tylko tam, gdzie są najlepsze warunki i bazy noclegowe! Miejsca, które szczególnie gorąco polecamy miłośnikom narciarstwa to między innymi Alpe Lusia – San Pellegrino i Eisacktal. Na moc atrakcji możesz też liczyć w Skirama Dolomiti Adamello Brenta czy Alta Valtellina. Niezrównane warunki czekają również na narciarzy w Dolinie Aosty oraz w Sella Ronda.

Wyjazd na narty autokarem do Włoch – skąd możemy Cię zabrać?

Organizujemy wyjazd autokarem z kilku miast północno-zachodniej Polski. Naszym głównym punktem startowym jest Szczecin, ale zabierzemy Cię także z Bydgoszczy, Piły i Wałcza. Za dodatkową opłatą możliwe są również połaczenia z innych miejscowości, takich jak Świnoujście, Kołobrzeg czy Gryfino.

Wybierz stok i przeżyj niezapomnianą przygodę we włoskich Alpach z Wysocki-Ski

Skipassy w cenie, doskonale przygotowane stacje narciarskie, nowoczesna sieć skibusów i światowej klasy kurorty. Czego jeszcze potrzeba, aby zabawa na nartach się udała? Twojego udziału! Zgłoś się do nas i przeżyj niezapomnianą przygodę, pełną adrenaliny i wspaniałych emocji. Zapewniamy najlepsze warunki i kompleksową organizację wyjazdu wraz z profesjonalnym szkoleniem. Dowiedz się więcej i pojedź z nami w Alpy jeszcze w tym sezonie!