Wyjazdy na narty – Austria


Grossglockner Resort Kals-Matrei

06–14/15.12.2019

… największy region narciarski we Wschodnim Tyrolu… Położony w sercu Parku Narodowego Wysokie Taury zawdzięcza nazwę Grossglocknerowi – 3798 m, który jest najwyższym szczytem Austrii…

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.


Więcej informacji


Grossglockner Resort Kals-Matrei

13–21/22.12.2019

… największy region narciarski we Wschodnim Tyrolu… Położony w sercu Parku Narodowego Wysokie Taury ośrodek zawdzięcza nazwę Grossglocknerowi – 3798 m, który jest najwyższym szczytem Austrii…

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.


Więcej informacji

Wyjazdy na narty do Austrii z Wysocki-Ski to oferta, którą kierujemy zarówno do dorosłych, jak i najmłodszych miłośników narciarstwa. Bajeczne austriackie stoki co roku przyciągają wielu adeptów i zaawansowanych narciarzy. W ramach naszej oferty zapewniamy dojazd komfortowym autokarem, profesjonalne szkolenia, zakwaterowanie i wiele atrakcji na stoku i poza nim. Podróżując do austriackiego Tyrolu, możesz liczyć na świetne warunki pogodowe i wspaniałe widoki. Gwarantujemy znakomitą infrastrukturę snowparków, pyszną tyrolską kuchnię, śnieg przez 100% czasu i moc wrażeń.

Jeśli narty, to w Austrii – sprawdź, dlaczego

Austria to doskonałe miejsce na narciarską przygodę. Światowej klasy ośrodki i wielokilometrowe trasy narciarskie to gwarancja najlepszego aktywnego wypoczynku. Alpy austriackie stanowią przepiękną scenerię do szusowania na stoku, jak i spacerów w śniegu i słońcu. Najważniejsze powody, dla których warto wyjechać z nami na narty właśnie tam, to:

  • możliwość uprawiania narciarstwa i innych sportów zimowych, takich jak łyżwiarstwo czy snowboard,
  • wspaniałe warunki pogodowe i doskonałe zaśnieżenie,
  • wiele nowoczesnych wyciągów,
  • najdłuższa na świecie kolejka podziemna,
  • sezon trwający od listopada aż do kwietnia,
  • bogata oferta aprѐs ski,
  • możliwość wyboru mniej lub bardziej wymagających tras,
  • skipass w cenie wyjazdu.

Zorganizowane wyjazdy narciarskie dla dzieci w austriackie Alpy

W ramach naszej oferty zapewniamy szeroką gamę atrakcji dla najmłodszych narciarzy. Jeśli podróżujesz rodzinnie z dziećmi, możesz liczyć na chwile relaksu w wyłącznym gronie dorosłych. Pomogą Ci je zapewnić animatorzy zabaw w świetlicach naszych ośrodków i instruktorzy jazdy na nartach. Ponadto dzieciom oferujemy możliwość korzystania z gier planszowych, zabawek czy śniegowych placów zabaw. Najmłodsi mogą również spróbować jazdy na łyżwach czy snowboardzie.

Wyjazdy grupowe i indywidualne dla dorosłych – atrakcje na stoku i aprѐs ski

Wyjazdy na narty w austriackie Alpy to oferta skierowana również do osób dorosłych i seniorów. Organizujemy niezapomniane wyjazdy grupowe i indywidualne dedykowane pracownikom, rodzinom, przyjaciołom i studentom. Zapewniamy kompleksowe szkolenia narciarskie na różnych poziomach zaawansowania. Po całodniowym szaleństwie na stoku, na uczestników czeka szeroka paleta atrakcji aprѐs ski. W jej skład wchodzą między innymi curling z grzańcem, wieczór z kuchnią tyrolską, sauna czy zwiedzanie uroczego miasteczka Matrei. Polecamy również spacery po okolicach, gdyż ośrodki położone są w sercu parku narodowego. Widok ośnieżonych szczytów w słoneczny dzień to gwarancja niezapomnianych przeżyć.

Dokąd Cię zabierzemy? Najlepsze austriackie ośrodki narciarskie

Kurortem, do którego zwykle zabieramy turystów, jest Grossglockner Resort Kals-Matrei we wschodnim Tyrolu. Miejsce to położone jest malowniczo w Parku Narodowym Wysokie Taury przy najwyższym szczycie Austrii Grossglockner. Często korzystamy z zakwaterowania w jednym z dwóch ośrodków – St. Jacob lub Sillian. Oba zapewniają wysoki poziom komfortu i wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci. Zaletą tej lokalizacji jest nie tylko bogata infrastruktura, ale i wspaniała pogoda. Przez niemal cały sezon jest tu słonecznie, dzięki czemu panują tu idealne warunki do narciarstwa.

Wyjazd na narty do Austrii autokarem ze Szczecina i innych miejscowości

Uczestnikom naszych wyjazdów oferujemy dojazd do ośrodka w pełni wyposażonym, komfortowym autokarem. Wyruszamy z wielu miejscowości w północno-zachodniej Polsce, a naszym głównym punktem wyjazdowym jest Szczecin. Poza tym możemy też zabrać Cię z Wałcza, Piły lub Bydgoszczy. Za dodatkową opłatą zmodyfikujemy naszą trasę i pojedziemy po Ciebie do Stargardu, Kamienia Pomorskiego, Szczecinka lub innego miasta.

Wybierz najlepsze stoki Austrii i sięgnij po niezapomnianą przygodę

Szusowanie po Alpach w Tyrolu to wspaniała okazja do wypoczynku, śmiechu i doskonałych wrażeń. Zapierające dech w piersiach krajobrazy pozwolą Ci zaczerpnąć spokoju, a narciarska przygoda – zaznać doskonałej zabawy. Zaszalej na stoku i ciesz się wolnością wśród śnieżnej bieli Alp. Dowiedz się więcej o naszej ofercie i przeżyj chwile, do których będziesz chciał wracać.