Wyjazdy na narty – Francja


Dolina Aosty

13–22.03.2020

…najwyższe szczyty Europy: Mont Blanc 4810 m… Startująca z Courmayeur najnowocześniejsza na świecie kolej linowa SkyWay zabiera turystów w same serce masywu Mont Blanc na wysokość 3500 m…

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.


Więcej informacji

Jeśli marzysz o prawdziwej zimowej przygodzie, zabierzemy Cię w malownicze francuskie Alpy komfortowym autokarem. Wysocki-Ski oferuje świetnie zorganizowane, dopięte na ostatni guzik wyjazdy na narty w okolice samego Mont Blanc. Naszą ofertę kierujemy do dzieci i osób dorosłych, w tym seniorów. Organizujemy wyjazdy indywidualne i grupowe do słynnej Doliny Aosty, w której przeżyjesz niezapomniane chwile. Nieskazitelna biel ośnieżonych szczytów, długie kilometry tras, ogromna ilość atrakcji na stoku i aprѐs ski, doskonała infrastruktura – to wszystko i mnóstwo wspaniałych wrażeń czeka na Ciebie u stóp największych szczytów Europy.

Narty we Francji – dlaczego warto?

Francuskie stoki to jedne z najbardziej atrakcyjnych miejsc do nauki i jazdy na nartach. Na tę opinię składają się piękne widoki, doskonale przygotowana infrastruktura, wysokiej klasy ośrodki noclegowe i wiele innych czynników. Należą do nich między innymi:

  • niepowtarzalny klimat panujący u podnóża legendarnego Mont Blanc,
  • lokalizacja wśród skupiska wielu czterotysięczników (Monte Rosa, Cervinia),
  • smaki kuchni regionalnej, w tym francuskich win,
  • bogate zaplecze atrakcji aprѐs ski dla dzieci i dorosłych,
  • gwarancja optymalnego zaśnieżenia,
  • trasy o różnej długości i stopniu trudności,
  • skipass w cenie.

Zorganizowane wyjazdy narciarskie do Francji – oferta dla najmłodszych

Nasza oferta skierowana jest między innymi do młodych adeptów narciarstwa. Dostępne atrakcje i forma szkoleń dostosowane są do wielu przedziałów wiekowych i zainteresowań. Oferujemy profesjonalne szkolenia z instruktorem narciarstwa, który dba o bezpieczeństwo dzieci. Po szaleństwie na stoku najmłodsi mogą skorzystać z szerokiej gamy zabaw i gier z animatorem. Do ich dyspozycji pozostają świetlice, śniegowe place zabaw, basen, lodowiska i wiele innych atrakcji. Przyjeżdżając z dziećmi możesz więc liczyć na chwile wytchnienia w gronie samych dorosłych.

Atrakcje dla dorosłych uczestników wyjazdów

Wyjazdy we francuskie Alpy to także oferta dla dorosłych amatorów nart, w tym seniorów. Zapewniamy im atrakcje, które umożliwią przeżycie niezapomnianych chwil i integrację. Na stoku skorzystać można z najwyższej klasy tras narciarskich przeznaczonych dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Oprócz szkoleń z instruktorem i szaleństwa na stokach, dostępne są także inne atrakcje. Należą do nich zwiedzanie miasteczek, spacery na rakietach śnieżnych czy udział w przejażdżkach konnych. Możesz też skorzystać z bogatej oferty kulinarnej miejscowych kawiarni, restauracji, klubów i sklepów.

Dokąd jedziemy? Ośrodki narciarskie we Francji

Miejscem, do którego najczęściej zabieramy amatorów narciarstwa, jest Dolina Aosty. Położona jest ona na granicy Włoch, Francji i Szwajcarii. Dolina Aosty to wymarzony cel dla tych, których pociągają najwyższe europejskie szczyty. Leży u podnóża Mont Blanc, Matterhorn, Monte Rosa, Grand Paradis i wielu innych szczytów. Jak przystało na serce Alp, tutejsza infrastruktura dla miłośników sportów zimowych jest na najwyższym poziomie. Sieć nowoczesnych wyciągów i skibusów pozwala na dotarcie do wielu atrakcyjnych miejsc. Świetnie przygotowane trasy umożliwiają szusowanie zarówno amatorom, jak i zaawansowanym narciarzom.

Alpy – wyjazd na narty autokarem ze Szczecina do Francji

Do Francji zabieramy Cię autokarem, wyjeżdżając z kilku możliwych lokalizacji w północno-zachodniej Polsce. Startujemy ze Szczecina, ale zabieramy też Klientów z miast takich jak Wałcz, Piła czy Bydgoszcz. Poza tym za dodatkową opłatą jesteśmy w stanie odebrać turystów z innych miast, w tym Świnoujścia czy Kołobrzegu. Wyruszając z nami, masz pewność, że podróżujesz autokarem wysokiej klasy, w którym będziesz czuć się komfortowo.

Wybierz wyjazd na narty autokarem z Wysocki-Ski i przeżyj wyjątkową przygodę we francuskich Alpach

Zimowe szaleństwo we francuskiej Dolinie Aosty to doskonały pomysł na urlop, ferie czy integrację. Zorganizowany wyjazd na narty pozwoli Ci przeżyć niezapomniane chwile i doświadczyć piękna nieskazitelnej alpejskiej bieli. Wybierz organizatora, który zagwarantuje Ci maksimum poczucia bezpieczeństwa, profesjonalne szkolenie, świetne warunki pobytu i wiele rozmaitych atrakcji. Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszej oferty jeszcze w tym sezonie!