Obozy narciarskie – Austria


Grossglockner Resort Kals-Matrei

06–14/15.12.2019

… największy region narciarski we Wschodnim Tyrolu… Położony w sercu Parku Narodowego Wysokie Taury zawdzięcza nazwę Grossglocknerowi – 3798 m, który jest najwyższym szczytem Austrii…

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.


Więcej informacji


Grossglockner Resort Kals-Matrei

13–21/22.12.2019

… największy region narciarski we Wschodnim Tyrolu… Położony w sercu Parku Narodowego Wysokie Taury ośrodek zawdzięcza nazwę Grossglocknerowi – 3798 m, który jest najwyższym szczytem Austrii…

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.


Więcej informacji

Chcesz przeżyć tej zimy coś wyjątkowego? Wyjedź z nami na obóz narciarski do austriackich Alp! Odetchnij rześkim wysokogórskim powietrzem i poczuj wolność, szusując po wielokilometrowych trasach. Czekają tu na Ciebie wspaniałe widoki, kompetentni instruktorzy z pasją i genialna zabawa do białego rana. Nasze obozy są też doskonałą okazją, by poznać miłośników nart z całego świata. Ofertę kierujemy do osób dorosłych w każdym wieku, a także do dzieci i młodzieży szkolnej. Przekonaj się, jak niezapomnianym przeżyciem jest doskonale zorganizowany obóz w scenerii austriackich Alp.

Obóz narciarski w Austrii – dlaczego warto?

Zastanawiasz się, co ściąga tak wielu amatorów narciarstwa do Tyrolu? Alpy po austriackiej stronie granicy mają do zaoferowania rewelacyjne warunki do nauki i znakomitej zabawy na stokach. Obóz narciarski w Austrii to najlepszy pomysł na aktywne spędzenie mroźnych zimowych dni. Warto poznać Alpy od austriackiej strony, gdyż:

  • Alpy austriackie zapierają dech w piersiach – to widok, którego się nie zapomina;
  • ośrodki austriackie oferują znakomite warunki pobytu i szeroką gamę atrakcji;
  • infrastruktura w postaci wyciągów, skibusów i całych snowparków jest tu na najwyższym poziomie;
  • rozbudowana sieć nartostrad pozwala na komfortową jazdę początkującym i zaawansowanym;
  • panuje tu unikalny klimat i ciekawa kultura tyrolska;
  • warto spróbować specjałów regionalnej kuchni, w tym wyśmienite knedliki i Gröstl.

Gdzie organizujemy nasze obozy narciarskie w Austrii?

Miejscem, które najczęściej proponujemy uczestnikom naszych obozów, jest Glossglockner Resort Kals-Matrei w Tyrolu Wschodnim. Ten renomowany ośrodek umiejscowiony jest u stóp imponującego szczytu Glossglockner o wysokości 3798 m n.p.m. Oznacza to, że odwiedzający ten punkt narciarze będą mogli do woli napawać się pięknem majestatycznego krajobrazu. W ośrodkach austriackich, do których zabieramy naszych Klientów, panują doskonałe warunki noclegowe. Są też pełne atrakcji dla powracających ze stoku turystów.

Jak wyglądają obozy dla najmłodszych narciarzy w Austrii?

Chcesz zapewnić dzieciom doskonałą zabawę i okazję do rozwoju w jednym? Obie te korzyści i znacznie więcej czeka na nie na obozach narciarskich w austriackich Alpach. Gwarantujemy naukę jazdy na nartach przez zabawę na oślej łączce pod okiem profesjonalnych i certyfikowanych instruktorów. Po całodniowym szaleństwie na śniegu, organizujemy masę atrakcji dla najmłodszych. Uczestnicy będą mogli spróbować swych sił na snowboardzie, w bitwie na śnieżki, w konkursach plastycznych i sportowych oraz rozmaitych grach.

Oferta dla dorosłych amatorów narciarstwa – moc atrakcji na stoku i aprѐs-ski

Obóz narciarski w Alpach austriackich to także świetna forma aktywnego wypoczynku i integracji dla dorosłych uczestników. Zapraszamy osoby dorosłe w każdym wieku do nauki jazdy na nartach i snowboardzie na różnych poziomach zaawansowania. Po zabawie na stoku, czekają na Was imprezy integracyjne, kuligi, lodowisko i spa. Nie ominą Was też degustacje specjałów kuchni tyrolskiej i wiele innych atrakcji.

Wybierz najlepszą zimową rozrywkę – obóz narciarski w austriackich Alpach

Chcesz spędzić tę zimę na szusowaniu wśród śnieżnej bieli austriackich Alp? Postaw na profesjonalnie zorganizowany obóz narciarski. Wysocki-Ski oferuje kompleksowe szkolenia na różnych stopniach zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapewniamy najlepszą zabawę na stokach, jak i poza nimi oraz komfortowe warunki pobytu. Sprawdź dostępność miejsc na naszych wyjazdach i wybierz obóz zorganizowany przez pełnych pasji profesjonalistów.