Dojazd własny

Dojazd własny – nasze wyjazdy grupowe

Każdy uczestnik może zrezygnować z dojazdu autokarem i dojechać na miejsce własnym środkiem transportu. Przyznajemy wówczas rabat w wysokości 200 PLN.

Wszystkie oferowane przez nas wyjazdy autokarowe rozpoczynają się w piątek, a kończą w niedzielę. Z kolei imprezy z dojazdem własnym zaczynają się i kończą w sobotę. Osobom, które wybrały transport własny zamiast autokarowego przysługują te same świadczenia, co pozostałym uczestnikom wyjazdu poza transferami autokarowymi. Liczba miejsc na każdym turnusie przeznaczona na dojazd własny jest ograniczona.

Dojazd własny – oferta indywidualna

Jeżeli planujesz spędzić zimowy urlop w innym terminie lub miejscu niż zaproponowany przez nas, skontaktuj się z nami w celu przygotowania oferty indywidualnej. Z przyjemnością zorganizujemy niezapomniany urlop zimowy dla Ciebie, Twojej rodziny, znajomych lub firmy w najpiękniejszych rejonach Alp.
Nasza oferta obejmuje obiekty o różnym standardzie i lokalizacji: od apartamentów bez wyżywienia, przez rodzinne pensjonaty z regionalną kuchnią, po luksusowe hotele
z kompleksem wellness.
Dzięki wieloletniej współpracy z alpejskimi ośrodkami możemy zaproponować konkurencyjne ceny.

Polecamy najlepsze ośrodki narciarskie w Alpach!