Obozy narciarskie – Francja


Dolina Aosty

13–22.03.2020

…najwyższe szczyty Europy: Mont Blanc 4810 m… Startująca z Courmayeur najnowocześniejsza na świecie kolej linowa SkyWay zabiera turystów w same serce masywu Mont Blanc na wysokość 3500 m…

Możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Skipass w cenie.


Więcej informacji

Wysocki-Ski oferuje najbardziej kompleksowe obozy narciarskie we francuskich Alpach. Zapewniamy profesjonalne szkolenia narciarskie dla osób początkujących i zaawansowanych. Ofertę kierujemy zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych, a także całych rodzin. Zabawisz się u nas nie tylko na stoku, ale i poza nim w ramach całej gamy atrakcji aprѐs-ski. Zapewniamy opcję nauki jazdy na snowboardzie, korzystania z lodowiska, spa czy kuligu i wielu innych form rozrywki. Obozy narciarskie we Francji to także wyśmienita okazja do integracji i poznania pasjonatów nart z całego świata.

Co wyróżnia obozy narciarskie we Francji?

Francuskie Alpy to doskonały wybór na narciarską przygodę. Tutejsze kurorty cieszą się bezkonkurencyjną sławą dzięki sąsiedztwie najwyższych europejskich szczytów. Tym, co wyróżnia obozy dla narciarzy we Francji jest również:

  • wspaniały mikroklimat umożliwiający szusowanie w głębokim śniegu w promieniach słońca,
  • możliwość wjazdu kolejką na wysokogórski taras widokowy, skąd rozpościera się jedyny w swym rodzaju widok,
  • położenie u podnóża Mont Blanc i innych majestatycznych szczytów Alp,
  • doskonała, rozbudowana infrastruktura wyciągów,
  • dogodny dojazd skibusami w wiele docelowych lokalizacji,
  • wielokilometrowe nartostrady i ośle łączki dla poczatkujących i zaawansowanych,
  • pyszna francuska kuchnia i wina serwowane w tutejszych restauracjach, klubach i kawiarniach,
  • bogate zaplecze spa, wellness i wielu innych atrakcji aprѐs-ski,
  • szeroka oferta innych sportów zimowych, w tym snowboardu i łyżwiarstwa.

Rewelacyjny program obozu dla małych narciarzy

Organizujemy niezapomniane, pełne przygód obozy narciarskie dla najmłodszych adeptów narciarstwa. Oferujemy profesjonalne szkolenia w formie zabawy prowadzonej przez certyfikowanych instruktorów. Po całym dniu aktywności, zabieramy dzieci do świetlicy na gry i zabawy z animatorem. Organizujemy również bitwy na śnieżki, naukę jazdy na snowboardzie, konkursy artystyczne i wiele innych atrakcji. Po takim obozie dzieci wracają do domów szczęśliwe oraz pełne energii i niezapomnianych wrażeń.

Moc atrakcji do białego rana dla dorosłych uczestników

Pełnoletnim amatorom narciarstwa na każdym poziomie zaawansowania proponujemy obozy w gronie dorosłych. Zapewniamy profesjonalne szkolenia z technik narciarskich, w tym różnych rodzajów skrętów i innych manewrów. Wieczory spędzamy integrując się przy pysznym francuskim jedzeniu i winie, tańcząc lub spacerując. Możesz też skorzystać z lodowiska, miejscowych klubów i sklepów oraz kompleksu wellness. Francuskie Alpy przyciągają narciarzy z całego świata, dlatego zabawa często ma charakter międzynarodowy.

Gdzie organizujemy nasze obozy we francuskich Alpach?

Najbardziej atrakcyjne miejsce do uprawiania narciarstwa we Francji to Dolina Aosty. Tam właśnie, u stóp majestatycznego Mont Blanc, organizujemy nasze obozy. Oprócz najwyższego szczytu Europy, otaczają nas tu również inne cztero- i trzytysięczniki. Należą do nich Monte Rosa czy Cervinia. Miejsce to wyróżnia niesamowity klimat i nieziemskie widoki, które pozostają w pamięci na zawsze.

Szusuj pewnie po przygodę – wybierz organizatora, który zna się na jeździe we francuskich Alpach

Jeśli chcesz spędzić tę zimę aktywnie wśród ludzi pełnych pasji i energii, już teraz zapisz się na obóz narciarski! Idealne warunki do zimowego szaleństwa znajdziesz we francuskiej Dolinie Aosty. Zaszalej na śniegu i zaczerpnij spokoju z majestatycznych szczytów Alp. Sprawdź dostępność miejsc na naszych obozach i już teraz zdecyduj się na wspaniałą przygodę.