Wyjazdy na narty – Poznań

Wysocki-Ski oferuje moc niezapomnianych wrażeń w alpejskich kurortach narciarskich, do których zabieramy Cię prosto z Poznania. Nie musisz już spędzać cennych godzin na dojazdach i odprawach lotniskowych, planując kolejne odcinki podróży. Jeśli mieszkasz w Wielkopolsce, daj nam znać, a dowieziemy Cię z Twojej miejscowości do Poznania idealnie na czas odjazdu. Z nami możesz liczyć na bezpośredni dojazd i powrót z i do Poznania. Dowiedz się, dlaczego jeszcze warto podróżować z nami.

Na narty prosto z Poznania – dlaczego warto podróżować z Wysocki-Ski?

Wyjazdy narciarskie w Alpy startujące z Poznania to oferta dla mieszkańców Poznania i okolic. To także wygodna opcja dla tych, dla których Poznań jest najbliższym obsługiwanym przez nas miastem. Korzyści, jakie zyskujesz podróżując z nami z serca Wielkopolski, to:

  • dojazd i powrót bezpośrednio z i do Poznania – najwygodniejsza opcja dla mieszkańców tego miasta;
  • możliwość skorzystania z dojazdu antenowego z dowolnej miejscowości w Wielkopolsce do Poznania;
  • oszczędność czasu na przesiadki i odprawy lotnicze;
  • najwyższy poziom bezpieczeństwa, jaki zapewniają doświadczeni kierowcy i doskonały stan techniczny naszych autokarów;
  • wspaniała zabawa i profesjonalne szkolenia w scenerii najlepszych alpejskich ośrodków narciarskich.

Wyjazdy narciarskie autokarem z Poznania i okolic

Jeśli planujesz narciarską przygodę w Alpach, postaw na firmę, która zapewni Ci bezpośredni dojazd z Poznania autokarem. Zabierzemy Cię w samo serce najwyższych gór Europy prosto z Twojego miasta i odwieziemy Cię z powrotem na miejsce zbiórki. Wyjeżdżamy z Poznania, ale zabieramy ze sobą wielu Klientów również z okolicznych miejscowości.

Połączenia antenowe do Poznania – byś nie musiał się martwić o dojazd ze swojej miejscowości

Aby ułatwić Ci transport do Poznania z okolic, organizujemy dojazdy antenowe z wielu miejscowości Wielkopolski. Nie musisz zbierać dużej grupy chętnych. Zabierzemy Cię do Poznania nawet, jeśli jesteś jedyny Klientem pasażerem z danego miasta. Jesteśmy elastyczni, gdyż zależy nam, by cała Twoja podróż przebiegła gładko i komfortowo.

Niekończąca się lista atrakcji – baw się do woli na nartach w Alpach

Prosto z Poznania zabieramy Cię tam, gdzie zimą dzieje się najwięcej. Pojedź z nami po niepowtarzalną przygodę. Nauczymy Cię szusować po ośnieżonych szczytach i podszkolimy Twoją technikę. Po całym dniu wrażeń na stoku zabawisz się w lokalnych klubach, restauracjach czy świetlicy ośrodka. Czekają tam na Ciebie pełni pasji ludzie z całego świata i wiele atrakcyjnych rozrywek. Możesz do woli grać, zwiedzać, podziwiać nieskazitelne widoki lub próbować sił na snowboardzie czy łyżwach. Już teraz możesz przeżyć to wszystko i jeszcze więcej wyjeżdżając z nami z samego Poznania.

Wybierz firmę, która zapewni Ci niezapomniany wyjazd do serca Alp prosto z Poznania

Podróżując z Wysocki-Ski, zyskujesz niezwykle wygodną możliwość dotarcia prosto do wybranego ośrodka z Poznania. To idealna oferta dla mieszkańców tego miasta, jak i okolicznych miejscowości. Postaw na organizatora, któremu zależy na Twoim maksymalnym komforcie. Wybierz miejsce, w którym chcesz przeżyć przygodę.