Wysocki-Ski - wyjazdy narciarskie Szczecin

Zimowe przedszkole

 

Autorski program przygotowany w trosce o najmłodszych narciarzy. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 4-12 lat odbywają się w oparciu o trzy podstawowe zasady:

p1070290_800

p1070308_800
  • Bezpieczeństwo – nasza kadra to doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy narciarstwa i animatorzy, dla których praca z dziećmi jest prawdziwą pasją. Ilość opiekunów jest dostosowana do liczby uczestników zimowego przedszkola.
  • Rozwój dziecka – w oparciu o wieloletnie doświadczenie opracowaliśmy autorski program nauki przez zabawę. Zróżnicowane zajęcia i animacje nie pozwolą na nudę i ułatwią rozwój narciarskich umiejętności.
  • Spokój i pewność – przez cały czas trwania zajęć możesz obserwować swoje dziecko
    i razem z nim uczestniczyć w treningu i animacjach.

Dzięki naszym zajęciom przekonasz się, że urlop z dzieckiem nie musi oznaczać urwania głowy i rezygnacji z bardziej wymagających tras!

Zimowe Przedszkole to 3 bloki zajęciowe:
- Maluchowa szkółka narciarska
- Niania na Stoku 
- Maluchowe apres-ski

Maluchowa szkółka narciarska

1_1_800 1_5_800_01

Na stoku dzieci dzielimy na grupy według stopnia umiejętności i wieku. Program i intensywność ćwiczeń na bieżąco zmieniane, tak aby dzieci nie zdążyły się znudzić lub zniechęcić. W tym czasie spokojni o swoje pociechy będziecie mogli szusować po doskonale przygotowanych alpejskich trasach. Każde dziecko otrzymuje specjalną kamizelkę, aby było widoczne na stoku. Zajęcia dla dzieci odbywają się zawsze pod okiem instruktora, przez 6 dni pobytu po 2-3 godziny dziennie. Dzieciom, które odstają umiejętnościami od reszty grupy w miarę możliwości czasowych postaramy się zapewnić szkolenie indywidualne.

1_18_800

1_89_800

Niania na stoku

Dla naszych najmłodszych narciarzy, którzy zmęczyli się już nieco jazdą na nartach, a nie chcą rezygnować z zabawy, proponujemy towarzystwo niani. Codziennie od 13:30 będzie czuwać nad bezpieczeństwem maluchów i zapewniać im moc atrakcji. W tym czasie rodzice będą mogli spokojnie oddać się przyjemności dalszego szusowania.

Maluchowe apres-ski

dscn5779_800

p1060915_800

Po ciężkim dniu na stoku proponujemy wszystkim milusińskim zajęcia wieczorne. Dla Waszych pociech jest to wspaniały czas na zabawę i integrację z rówieśnikami pod czujnym okiem opiekuna, a dla Was chwila wytchnienia i regeneracji. W ramach "Maluchowego apres-ski" przygotowaliśmy dla dzieci bogaty program animacyjny obejmujący zajęcia świetlicowe (wieczór bajkowy, konkursy plastyczne, turnieje sportowe), szaleństwo na śniegu (lepienie bałwana, bitwa na śnieżki) i wiele, wiele innych niespodzianek, które najmłodsi narciarze będą mieli szansę odkryć podczas naszych wyjazdów. Zajęcia odbywają się po obiadokolacji i trwają około 2 godzin.

dscn6284_800
1_71_800


zimowe przedszkole - galeria

Oferta  zimowego  przedszkola  realizowana  jest  na  wybranych  turnusach.
O szczegóły prosimy pytać w biurze.

Kontakt

GG: 1963511

Telefon:Telefon 531 000 016

Skype: My status wysocki-ski

Chcesz otrzymywać od nas informacje?


wypisz się »

 

Katalog ofertowy

Kliknij na klawisz poniżej i wypełnij krótki formularz, aby otrzymać od nas aktualny katalog.

Zamów katalog