Wysocki-Ski - wyjazdy narciarskie Szczecin

Wyjazdy grupowe


Szkolenie narciarskie

Wszystkim zainteresowanym doskonaleniem swoich umiejętności na stoku oferujemybezpłatne szkoleniaz instruktorem. Zaczynasz swoją przygodę z dwoma deskami? Pragniesz  poprawić  swoją  technikę?  A  może  interesuje  Cię  jazda  sportowa?
Nasza  wykwalifikowana  kadra  podoła  wszelkim  wyzwaniom.  Jesteśmy chętni do pomocy i przygotowani do instruktażu na wszystkich poziomach zaawansowania.

   

Nasi instruktorzy to doświadczeni specjaliści mający za sobą setki godzin przepracowanych na polskich i alpejskich stokach. Szkolenia prowadzimy w niewielkich, około 10-osobowych  grupach.  Dzięki  temu  nauka  z  nami  jest bezpieczna, skuteczna
i przyjemna. Na początku pobytu dzielimy wszystkich chętnych do udziału w szkoleniu na grupy o różnym poziomie umiejętności. Każda z nich będzie miała możliwość uczestnictwa w zajęciach, gdyż na stoku pozostajemy do Waszej dyspozycji przez cały dzień.


Nasze szkolenia to nie tylko praktyka na stoku. Dużym zainteresowaniem cieszą się prowadzone przez nas wykłady na temat doboru i użytkowania sprzętu, techniki jazdy, czy też kodeksu narciarskiego. Wszystko przebiega w swobodnej atmosferze, a żadne pytanie nie pozostaje bez profesjonalnej odpowiedzi.

  

Jeśli chcesz na własne oczy przekonać się o swoich postępach na stoku i wysłuchać cennych wskazówek instruktora, aby efektywniej doskonalić swoje umiejętności, zachęcamy do udziału w filmowaniu, a następnie w wieczornejvideo analizie.

Szkolenie snowboardowe
:

Jeśli Twoją pasją jest jazda na jednej desce, na wybranych turnusach proponujemy szkolenia snowboardowe, które realizowane będą przy minimum 10 osobach zainteresowanych. Szkolenie snowboardowe trwa 6 dni po 2 godziny dziennie. 

Chęć udziału w szkoleniach narciarskich i snowboardowych prosimy zgłaszać podczas zapisów na wyjazd.

                       
    

Kontakt

GG: 1963511

Telefon:Telefon 531 000 016

Skype: My status wysocki-ski

Chcesz otrzymywać od nas informacje?


wypisz się »

 

Katalog ofertowy

Kliknij na klawisz poniżej i wypełnij krótki formularz, aby otrzymać od nas aktualny katalog.

Zamów katalog