Wysocki-Ski - wyjazdy narciarskie Szczecin

Kadra

 Antoni Wysocki Senior, od wielu lat popularyzuje narciarstwo. Posiada uprawnienia IVSI (Międzynarodowy Instruktor Narciarstwa Alpejskiego), wieloletni trener sekcji narciarstwa alpejskiego przy Uniwersytecie Szczecińskim, członek SITN (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa). Ponadto gra w siatkówkę, jeździ na rowerze, a także pływa. W wolnych chwilach z zapałem oddaje się wędkowaniu. Wesołe usposobienie oraz poważne i rzetelne podejście do tematu nart powoduje, że szkolenia z Seniorem cieszą się ogromnym powodzeniem.

Zdjęcia Seniora

 dscf06912_800 Tomasz Wysocki Junior, od dzieciństwa związany z narciarstwem. Pierwsze kroki na stoku stawiał pod czujnym okiem rodziców już w wieku 3 lat. Medalista Akademickich Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim, jest także kilkukrotnym Akademickim Mistrzem Woj. Zachodniopom; członek SITN i IVSI,  licencjonowany pilot wycieczek zagranicznych. Z przyjemnością zarazi Państwa swoją pasją, jaką jest narciarstwo.

Zdjęcia Juniora

dscn8704_800

Jurek – instruktor narciarstwa zjazdowego (członek SITN, IVSI). Od dziecka związany z narciarstwem. Zamiłowanie do nart przejął od ojca, który był instruktorem PZN. W młodości również zawodnik klubów koszykarskich MKS Pogoń i AZS-PS. Pasjonat jazdy poza trasami. Uczestnik wypraw freeride`owych i heliskiing`owych, m.in. na Kaukaz i do Rumunii. Jako instruktor, obok programu nauczania PZN wykorzystuje wieloletnie doświadczenie do nieszablonowego szkolenia narciarskiego.

marek_bartczak_800

Marek instruktor narciarstwa zjazdowego (uprawnienia SITN, IVSI). Medalista Akademickich Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Województwa Zachodniopom. w Narciarstwie Alpejskim. Posiada duże doswiadczenie w szkoleniu dzieci, mlodzieży i doroslych. W sezonie 2001-2002 pracował jako instruktor w Stanach Zjednoczonych. Oprócz kwalifikacji instruktorskich jest dyplomowanym trenerem tenisa ziemnego.

dscn8533_800

Beata – góralka, instruktorka narciarstwa. Od zawsze związana z narciarstwem, na co dzień instruktor narciarstwa na stoku Kopa w Karpaczu.  Specjalizuje się w szkoleniu dzieci i młodzieży. Pozytywne nastawienie, cierpliwość i kreatywność to mocne cechy sprawiające, że jej zajęcia są zawsze ciekawe.
dscn6360_800 Karolina – miłośniczka wszelkich sportów letnich i zimowych. Instruktorka rekreacji ruchowej. Od wielu lat związana ze sportem. Swoją pasją zaraża innych, podczas prowadzonych przez siebie zajęć na snowboardzie, łyżwach, rolkach oraz na fitnessie. Doskonale przygotowana pedagogicznie; posiada ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi jako animator i wychowawca, zdobyte na licznych koloniach i obozach.
wyspiaska_katarzyna
Kasia góralka, instruktorka narciarstwa. Od 4 roku życia związana z narciarstwem. Od wielu lat instruktor i animator, głównie w pracy z dziećmi. Na co dzień instruktor narciarstwa w Karpaczu. Zawsze w centrum uwagi, głośna, uśmiechnięta, cierpliwa i kreatywna. Od niedawna zafascynowana Mountainboard-em. Wszyscy mówią, że jej uśmiech wprawia w dobry nastrój każdego.
 Oliwia instruktorka narciarstwa, medalistka Akademickich Mistrzostw Woj. Zachodniopom. w Narciarstwie Alpejskim. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała podczas wielu wyjazdów letnich i zimowych pełniąc funkcję animatora oraz wychowawcy kolonijnego. Jest osobą otwartą, cierpliwą i kreatywną. W swoją pracę z młodymi narciarzami wkłada wiele zaangażowania  i  pasji.

Marta absolwentka Politechniki Poznańskiej. Instruktor narciarstwa. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, które zdobywała nie tylko na stoku, ale także pracując jako opiekunka. Wkłada wiele serca w szkolenie najmłodszych adeptów narciarstwa, a duża doza cierpliwości i uśmiechu pozwala zażegnać każdy kryzys na stoku. Wolne chwile poświęca na fitness i pieczenie ciast.
 img_1035_01 Michał – instruktor narciarstwa zjazdowego (członek SITN, IVSI), zawodnik i medalista sportowej odmiany Nordic Walking. Posiada wieloletnie doświadczenie metodyczne w nauce dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym osób niepełnosprawnych. Z wykształcenia i zamiłowania pedagog, specjalista w dziedzinie procesów kształcenia. Założyciel Stowarzyszenia Transgranicznego Centrum Wolontariatu w Cieszynie, organizator licznych wydarzeń kulturalnych i sportowych, w tym Freestyle City Festiwal (2010 – 2014), integrujących środowisko sportów ekstremalnych i kultury freestylowej. Jego motto narciarskie: Gdzie wszyscy jeżdżą tak samo, nikt nie jeździ zbyt wiele…
24819004_1501557376627429_2051112401_o_800_01 Dominika instruktorka narciarstwa zjazdowego (SITN, IVSI). W przeszłości związana ze sportem wyczynowym, a w tej chwili uprawiająca amatorsko kitesurfingu. Uwielbia jazdę poza trasą. Pracownik naukowo – dydaktyczny Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku w zakresie psychologii. Z przyjemnością prowadzi zajęcia zarówno ze studentami jak również z dziećmi i młodzieżą.

Kontakt

Telefon:Telefon 531 000 016

Chcesz otrzymywać od nas informacje?


wypisz się »

 

Katalog ofertowy

Kliknij na klawisz poniżej i wypełnij krótki formularz, aby otrzymać od nas aktualny katalog.

Zamów katalog