Wysocki-Ski - wyjazdy narciarskie Szczecin

Zimowe przedszkole

Autorski program przygotowany w trosce o najmłodszych narciarzy. Zajęcia przeznaczone dla dzieci odbywają się w oparciu o trzy podstawowe zasady:

p1070290_800

p1070308_800
 • Bezpieczeństwo –  jest naszym priorytetem. Dlatego wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry, której liczba jest dostosowana do ilości dzieci.
 • Rozwój dziecka – nauka przez zabawę. Dzięki doświadczeniu opracowaliśmy autorski program, który nie pozwoli na nudę i ułatwi rozwój narciarskich umiejętności  
 • Komfort rodziców – możesz pozostawić dziecko pod naszą opieką lub wraz z nim uczestniczyć w zajęciach.

Dzięki naszym zajęciom przekonasz się, że urlop z dzieckiem nie musi oznaczać urwania głowy i rezygnacji z bardziej wymagających tras!


Zimowe Przedszkole to 3 bloki zajęciowe:
- Maluchowa szkółka narciarska
- Niania na Stoku 
- Maluchowe apres-ski


Maluchowa szkółka narciarska

1_1_800 1_5_800_01

Na stoku dzieci dzielimy na grupy według stopnia umiejętności i wieku. Program i intensywność ćwiczeń na bieżąco zmieniane, tak aby dzieci nie zdążyły się znudzić lub zniechęcić. W tym czasie spokojni o swoje pociechy będziecie mogli szusować po doskonale przygotowanych alpejskich trasach. Każde dziecko otrzymuje specjalną kamizelkę, aby było widoczne na stoku. Zajęcia dla dzieci odbywają się zawsze pod okiem instruktora, przez 6 dni pobytu po 2-3 godziny dziennie. Dzieciom, które odstają umiejętnościami od reszty grupy w miarę możliwości czasowych postaramy się zapewnić szkolenie indywidualne.

 •  dla dzieci w wieku od 4 lat
 •  około 2-3 h dziennie przez 6 dni
 •  wielkość grupy dostosowana do potrzeb dzieci
 •  podział na grupy według stopnia umiejętności i wieku
 •  licencjonowani instruktorzy
 •  bezpieczeństwo: dzieci poruszają się po stokach w kamizelkach odblaskowych
 •  dzieciom, które odstają umiejętnościami od reszty grupy, w miarę możliwości czasowych   udzielamy indywidualnych lekcji
 •  autorski program nauki przez zabawę oparty o wytyczne PZN

1_18_800

1_89_800

Niania na stoku

Dla naszych najmłodszych narciarzy, którzy zmęczyli się już nieco jazdą na nartach, a nie chcą rezygnować z zabawy, proponujemy towarzystwo niani, która będzie czuwać nad bezpieczeństwem maluchów i zapewniać im moc atrakcji. Zajęcia odbywają się przez 6 dni w wyznaczonych miejscach na stoku (restauracja lub plac zabaw) w godzinach 10:00-12:30 i po przerwie obiadowej 13:15-15.30. W tym czasie rodzice będą mogli spokojnie oddać się przyjemności dalszego szusowania.


Maluchowe apres-ski

dscn5779_800

p1060915_800

Po ciężkim dniu na stoku proponujemy wszystkim milusińskim program animacyjny. Dla Waszych pociech jest to wspaniały czas na zabawę i integrację z rówieśnikami pod czujnym okiem opiekuna, a dla Was chwila wytchnienia i regeneracji. W ramach "Maluchowego apres-ski" przygotowaliśmy dla dzieci bogaty program animacyjny obejmujący zajęcia świetlicowe (konkursy plastyczne, turnieje sportowe), szaleństwo na śniegu (lepienie bałwana, bitwa na śnieżki) i wiele, wiele innych atrakcji, które najmłodsi narciarze będą mieli szansę odkryć podczas naszych wyjazdów. Zajęcia odbywają się przed obiadokolacją i trwają około 2 godzin. Po obiadokolacji zapraszamy na wieczory kinowe - pokaz filmów i bajek dla dzieci i młodzieży.

Integracja najmłodszych Narciarzy pod czujnym okiem opiekunów = czas wolny dla rodziców.

dscn6284_800
1_71_800


Zimowe przedszkole - galeria

Oferta  zimowego  przedszkola  realizowana  jest  na  wybranych  turnusach.
O szczegóły prosimy pytać w biurze.

Kontakt

Telefon:Telefon 531 000 016

Chcesz otrzymywać od nas informacje?


wypisz się »

 

Katalog ofertowy

Kliknij na klawisz poniżej i wypełnij krótki formularz, aby otrzymać od nas aktualny katalog.

Zamów katalog