Wysocki-Ski - wyjazdy narciarskie Szczecin

Apres-ski


Dzień narciarza, czy snowboardzisty nie kończy się przecież na stoku! Staramy się, żeby dobra zabawa trwała cały dzień, dlatego wieczorem, po nartach proponujemy dodatkowe atrakcje.


W zależności od wyjazdu w naszym programie rozrywkowym znajdują się:
wypady na basen i termy, wieczory z kuchnią regionalną, Ice Party, czyli zimowe grillowanie, wspólne wyjścia na dyskotekę, turniej piłkarzyków, czy tenisa stołowego, a dla wszystkich tych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę oraz rozwinąć umiejętności wykład o narciarstwie (sprzęt i technika jazdy) i video analiza.

    

Poza autorskim programem animacji korzystamy z lokalnych atrakcji oferowanych przez hotel i ośrodek narciarski takich jak: tory saneczkowe, wędrówki z pochodniami, kulig, lodowisko, zjazd na oponach... Wszystkie z nich monitorujemy i opisujemy w przygotowanym przez nas przewodniku, w którym znajdziecie również wiele ciekawostek i informacji o regionie, jego historii i kuchni.

Większość obiektów w naszej ofercie posiada kompleks wellness, gdzie można wypocząć i nabrać sił przed kolejnym dniem na stoku oraz świetlicę, w której wieczorami miło spędzamy czas na wspólnej zabawie.


 

Kontakt

Telefon:Telefon 531 000 016

Chcesz otrzymywać od nas informacje?


wypisz się »

 

Katalog ofertowy

Kliknij na klawisz poniżej i wypełnij krótki formularz, aby otrzymać od nas aktualny katalog.

Zamów katalog